جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

اصلاح کننده ضربه اکریلیکی

اصلاح کننده ضربه اکریلیکی

شرکت پارس نسیم گیلان در سال ۱۳۹۲ به منظور تأمین مواد اولیه تولیدکنندگان صنایع پلیمری (انواع پلیمرهای مهندسی، افزودنی‌های PVC، تیتان و پیگمنت) تأسیس شد. این شرکت همواره درصدد است در کنار عرضه‌ی مداوم مواد اولیه با بالاترین کیفیت و نازل‌ترین قیمت، تولیدکنندگان را در بهینه‌سازی فرمولاسیون یاری نماید.

کمک فرایند DL530

درباره اصلاح کننده ضربه اکریلیکی بیشتر بدانید:

فروش اصلاح کننده ضربه اکریلیکی در شرکت پارس نسیم گیلان
خرید و فروش اصلاح کننده ضربه اکریلیکی در شرکت پارس نسیم گیلان انجام می شود. شرکت پارس نسیم گیلان پیشرو در زمینه واردات ایمپکت مدیفایرهای PVC است. اصلاح کننده ضربه اکریلیکی از کمپانی معتبر

Chemical DOW در شرکت پارس نسیم گیلان موجود می باشد. تولید کنندگان صنعت پی وی سی پس از مطالعه متن زیر و کسب اطلاعات مورد نیاز، می توانند برای خرید اصلاح کننده ضربه اکریلیکی با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایند.

اصلاح کننده ضربه اکریلیکی چیست؟
اصلاح کننده ضربه اکریلیکی کوپلیمری اکریلیکی با ساختار هسته-پوسته است. در این مواد هسته کوپلیمر اکریلاتی با اتصالات عرضی و پوسته کوپلیمر متیل اکریلات است. ایمپکت مدیفایر اکریلیکی سازگاری خوبی با رزین PVC دارد. در هنگام دریافت ضربه خارجی، هسته لاستیکی تغییر شکل می‌ دهد و باعث ایجاد باند برشی و جذب انرژی ضربه می ‌شود. فروش اصلاح کننده ضربه اکریلیکی ساخت کمپانی های مطرح جهان در شرکت پارس نسیم گیلان انجام می شود.

اصلاح کننده ضربه اکریلیکی

مزایای استفاده از اصلاح کننده ضربه اکریلیکی در محصولات PVC
ایمپکت مدیفایر اکریلیکی مقاومت در برابر ضربه محصولات PVC را بهبود می دهد. این ماده خواص دیگری در کنار بهبود مقاومت ضربه به محصول می دهد که در ادامه به چند مورد اشاره شده است:

مقاومت عالی در برابر آب و هوا
بهبود براقیت سطح محصول
انقباض حرارتی کم
پایداری ابعادی خوب
فرایند پذیری بهتر
سطح یکنواخت محصول
مناسب برای اکستروژن با سرعت بالا
و…

تولیدکنندگان محصولات PVC برای خرید ایمپکت مدیفایر اکریلیکی به منظور ارتقاء کیفیت و بهبود مقاومت ضربه محصولات خود می توانند با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایند.

کاربرد اصلاح کننده ضربه اکریلیکی در محصولات PVC
عمده کاربرد اصلاح کننده ضربه اکریلیکی در ساخت و ساز، خودرو و کالاهای مصرفی است. ایمپکت مدیفایر اکریلیکی در همه محصولات صلب PVC استفاده می شود. در زیر برخی از صنایع PVC آورده شده است، فعالا حوزه محصولات پی وی سی می توانند برای استعلام قیمت ایمپکت مدیفایر اکریلیکی با شرکت پارس نسیم گیلان تماس حاصل فرمایند.

پروفیل پی وی سی
لوله و اتصالات
محصولات ورق
حصار
و…

کاربرد اصلاح کننده ضربه اکریلیکی
قیمت اصلاح کننده ضربه اکریلیکی
طیف گسترده ای از اصلاح کننده های ضربه در شرکت پارس نسیم گیلان از بزرگترین واردکنندگان افزودنیهای پلیمری و PVC، موجود است. برای کسب مشاوره و دریافت قیمت اصلاح کننده ضربه اکریلیکی می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. با توجه به نوسانات قیمت اصلاح کننده ضربه اکریلیکی حتما قبل از خرید جهت استعلام قیمت اقدام کنید.

برای خرید ایمپکت مدیفایر اکریلیکی از کمپانی بزرگ Chemical DOW با نازلترین قیمت از شرکت پارس نسیم گیلان با ما در تماس بگیرید.

پارس نسیم گیلان

برای دریافت مشاوره و استعلام قیمت می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مشاوره و ثبت سفارش

محصولات پارس نسیم گیلان

مشاهده تمام محصولات پارس نسیم گیلان