جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

پلی استال

پلی استال

شرکت پارس نسیم گیلان در سال ۱۳۹۲ به منظور تأمین مواد اولیه تولیدکنندگان صنایع پلیمری (انواع پلیمرهای مهندسی، افزودنی‌های PVC، تیتان و پیگمنت) تأسیس شد. این شرکت همواره درصدد است در کنار عرضه‌ی مداوم مواد اولیه با بالاترین کیفیت و نازل‌ترین قیمت، تولیدکنندگان را در بهینه‌سازی فرمولاسیون یاری نماید.

110G20-1

درباره پلی استال بیشتر بدانید:

خرید و فروش پلی استال POM در شرکت پارس نسیم گیلان
خرید و فروش پلی استال POM (هوستافرم) با نازلترین قیمت و بالاترین کیفیت در شرکت پارس نسیم گیلان انجام می شود. پلی استال با نام های دیگر پلی اکسی متیلن، دلرین، دراکون، اولترافرم و هوستافرم نیز شناخته می شود. پلی استال، ترموپلاستیکی مهندسی است که معمولا برای قطعاتی که باید بسیار سفت، اصطکاک سطحی کم و پایداری ابعادی خوبی داشته باشند، استفاده می شود. برای خرید پلی استال و استعلام قیمت هوستافرم با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

متن زیر را تا انتها مطالعه نمایید تا از قیمت روز هوستافرم و سایر ویژگی ها و کاربردهای پلی استال مطلع شوید.

پلی استال (هوستافرم) چیست؟
برای خرید پلی استال با ما تماس حاصل فرمایید. مواد یا رزین POM با روش معمول پلیمریزاسیون از فرمالدهید [CH2O] خالص تهیه می شود. هموپلیمر و کوپلیمر، دو گونه متفاوت از هوستافرم هستند که خواص و کاربردهای متفاوتی با یکدیگر دارند. پلی استال POM، پلیمری با ساختار خطی و بسیار کریستالی است که خواص و کاربرد گسترده ای در صنایع خودروسازی، الکتریکی و…. دارد.

گرانول پلی استال

خواص پلی استال POM چیست؟
پلی استال، پلیمری مهندسی با خواصی منحصر به فرد است. در ادامه برخی از خواص پلی استال آورده شده است:

بلورینگی بالا
ضریب اصطکاک کم
مقاومت سایشی عالی
مدول بالا
مقاومت به تعداد زیادی حلال و سوخت خودرو
استحکام و سختی بالا
استحکام ضربه خوب
جذب رطوبت کم
پایداری ابعادی عالی
و…

ساختار پلی استال

کاربردهای هوستافرم در صنایع الکتریکی و خودرویی چیست؟
خواص ویژه هوستافرم در کنار غیرسمی بودن آن، این پلیمر را برای کاربردهای گوناگون جذاب کرده است. هوستافرم به دلیل دوام مطلوب با توجه به مقاومت سایشی و خوردگی بالا در ساخت محصولات مختلف استفاده می شود. در ادامه کاربرد هوستافرم در برخی از صنایع آورده شده است. فعالان این صنایع می توانند با تماس با کارشناسان ما از قیمت روز هوستافرم مطلع شوند.

چرخ دنده
بلبرینگ
قرقره
غلتک
سوپاپ
مهر و موم
بادامک
سوخت خودرو
قفل درها
چراغ های راهنما
مخازن خودرو
فریم عینک
و…

کاربرد پلی استال

قیمت روز هوستافرم در شرکت پارس نسیم گیلان
برای استعلام قیمت هوستافرم مرغوب در کیسه های ۲۵ کیلوگرمی با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. گرید پرکاربرد هوستافرم FM090 با نازلترین قیمت در شرکت پارس نسیم گیلان به فروش می رسد.

پارس نسیم گیلان

برای دریافت مشاوره و استعلام قیمت می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مشاوره و ثبت سفارش

محصولات پارس نسیم گیلان

مشاهده تمام محصولات پارس نسیم گیلان