جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

روان کننده ترکیبی پلیمری

روان کننده ترکیبی پلیمری

شرکت پارس نسیم گیلان در سال ۱۳۹۲ به منظور تأمین مواد اولیه تولیدکنندگان صنایع پلیمری (انواع پلیمرهای مهندسی، افزودنی‌های PVC، تیتان و پیگمنت) تأسیس شد. این شرکت همواره درصدد است در کنار عرضه‌ی مداوم مواد اولیه با بالاترین کیفیت و نازل‌ترین قیمت، تولیدکنندگان را در بهینه‌سازی فرمولاسیون یاری نماید.

تیتان R878

درباره روان کننده ترکیبی پلیمری بیشتر بدانید:

خرید روان کننده ترکیبی پلیمری از شرکت پارس نسیم گیلان
خرید روان کننده ترکیبی (داخلی/خارجی) پلیمری با نازلترین قیمت در شرکت پارس نسیم گیلان انجام می شود. اغلب روان کننده های پلیمری و پی وی سی، می توانند هر دو نقش روان کننده خارجی و روان کننده داخلی را در فرمولاسیون ایفا کنند. برای خرید روان کننده های ترکیبی پلیمری مرغوب و استعلام قیمت آن می توانید با شرکت پارس نسیم گیلان تماس حاصل فرمایید.

روان کننده ترکیبی پلیمری چیست؟
در فرایند قالبگیری پلاستیک، روان کننده ها اصطکاک بین پلاستیک و تجهیزات فرایند و اصطکاک بین ذرات پلاستیک را کاهش می دهند. در نتیجه روان کننده ها برای بهبود سیالیت، خواص آزاد سازی قالب پلاستیک، افزایش راندمان تولید و بهبود ظاهر پلاستیک مهم هستند. برخی از آن ها به عنوان روان کننده خارجی عمل می کنند و برخی نقش روان کنندگی داخلی را دارند. بطورکلی می توان گفت هیچ روان کننده ای کاملا داخلی یا کاملا خارجی نیست. با توجه به شباهت و نزدیکی بیشتر هر روان کننده به این دو دسته، تقسیم بندی انجام می شود. البته بعضی از این روان کننده ها بطور متوسط خواص هر دو دسته روان کننده خارجی و روان کننده داخلی را دارند. این روان کننده ها را در دسته سوم یعنی، روان کننده های ترکیبی پلیمری یا داخلی/خارجی قرار می گیرند. برای استعلام قیمت روان کننده ترکیبی پلیمری و انتخاب گرید مناسب با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

روان کننده ترکیبی پلیمری

ترکیبات روان کننده های ترکیبی پلیمری
در ادامه برخی از ترکیبات روان کننده های استفاده شده در صنایع مختلف پلیمری و PVC آورده شده است:

روان کننده های هیدروکربنی: وکس پارافین، پلی اتیلن سنتز شده (مصنوعی)، پارافین مایع
اسیدهای چرب و الکل ها: اسید استئاریک، اسید بهنیک، اسیدهای چرب استریل الکل
آمیدهای اسید چرب: آمید اسید استئاریک، آمید اسید اولئیک، آمید اسید اروسیک، متیلن بیس و اتیلن بیس
صابون های فلزی: اسید استئاریک نمک های کلسیم، روی، منیزیم و سرب.
استرها: مونو استئارات گلیسیرین، بوتیل استئارات و غیره
نقش روان کننده ها در صنعت

قیمت روان‌کننده ترکیبی پلیمری
برای دریافت قیمت روان کننده های ترکیبی یا روان‌کننده‌های داخلی/خارجی با شرکت پارس نسیم گیلان تماس حاصل فرمایید. از جمله این روان‌کننده‌ها می‌توان به Palmac-630، AC-316، RL-825 و انواع پلی‌اتیلن وکس اشاره کرد.

پارس نسیم گیلان

برای دریافت مشاوره و استعلام قیمت می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مشاوره و ثبت سفارش

محصولات پارس نسیم گیلان

مشاهده تمام محصولات پارس نسیم گیلان