جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

عامل فوم زا

عامل فوم زا

شرکت پارس نسیم گیلان در سال ۱۳۹۲ به منظور تأمین مواد اولیه تولیدکنندگان صنایع پلیمری (انواع پلیمرهای مهندسی، افزودنی‌های PVC، تیتان و پیگمنت) تأسیس شد. این شرکت همواره درصدد است در کنار عرضه‌ی مداوم مواد اولیه با بالاترین کیفیت و نازل‌ترین قیمت، تولیدکنندگان را در بهینه‌سازی فرمولاسیون یاری نماید.

عامل فوم زا AC7000DB

درباره عامل فوم زا بیشتر بدانید:

قیمت عامل فوم زا، موجود در شرکت پارس نسیم گیلان
برای دریافت قیمت روز عامل فوم زا با شرکت پارس نسیم گیلان فروشنده انواع افزودنی های پلیمری، تماس حاصل فرمایید. عامل فوم زا قادر به ایجاد ساختار سلولی از طریق فرایند فوم سازی در انواع موادی است که تحت سخت شدن یا انتقال فاز قرار می گیرند، مانند پلیمرها و پلاستیک ها.برای خرید عامل فوم زا و دریافت اطلاعات درباره ویژگی ها و کاربرد عوامل فوم زا متن زیر را تا انتها مطالعه نمایید.

عامل فوم زا چیست؟
عوامل فوم زا افزودنی هایی هستند که در ساخت پلاستیک های فومی استفاده می شوند. عوامل فوم زا معمولاً ساختارهای سلولی ظریف و منظمی را در طول فرایند پلیمر ایجاد می کنند.

این افزودنی را می توان به دو دسته عوامل فوم زای شیمیایی و عوامل فوم زای فیزیکی تقسیم کرد. عوامل فوم زای فیزیکی، گاز آزاد شده با تبخیر یا فشار را تقسیم می کند و عوامل فوم زای شیمیایی گاز را با یک واکنش شیمیایی آزاد می کند، یعنی با اعمال حرارت متلاشی شده و به گازهای دی اکسید کربن یا نیتروژن تبدیل می شوند. عوامل فوم زای شیمیایی شامل ایزوسیانات و آب برای پلی یورتان، آزودی‌ کربن ‌آمید برای وینیل، هیدرازین و سایر مواد مبتنی بر نیتروژن برای فوم های ترموپلاستیک و الاستومر و بی کربنات سدیم برای فوم های ترموپلاستیک هستند.

عوامل فوم زا

مزایای استفاده از عوامل فوم زا در محصولات
عوامل فوم زا خواص ویژه ای مثل سبکی، عایق حرارتی و…دارد، همچنین سبب صرفه جویی در مواد و هزینه ها می شود. استفاده از عوامل فوم زا در تولید محصولات، مزایای ویژه ای ایجاد می کند. در ادامه برخی از خواص عوامل فوم زا آورده شده است. برای خرید عوامل فوم زای با کیفیت با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

سبک کردن وزن مواد (کاهش تراکم)
صاف نگه داشتن سطح محصول
بهبود عایق حرارتی و صوتی
افزایش توانایی جذب ضربه ها
ایمن بودن
هیچ نوع بو یا باقیمانده ای در محصول نهایی منتشر نمی کند.
کاربرد عوامل فوم زا در صنایع مختلف
با توجه به خواص عوامل فوم زا، این مواد کاربرد گسترده ای در صنعت پلاستیک دارند. کاربرد عوامل فوم زا در فرایندهایی نظیر قالب گیری تزریقی، اکستروژن، قالب گیری چرخشی و غیره است. در ادامه چند کاربرد عمده عوامل فوم زا در برخی مواد و صنایع آورده شده است:

فوم PVC صلب و PP: لوله ها و پروفیل های اکسترود شده.
قالبگیری تزریقی PP: قطعات بسته بندی در تماس با مواد غذایی، قطعات خودرو و قطعات حمل و نقل مانند پالت، جعبه و ظروف پلاستیکی.
عوامل فوم زا همچنین در صنایع خودرو، ساخت و ساز، بسته بندی، چرم استفاده می شود. فعالان این صنایع برای استعلام قیمت عوامل فوم زا می توانند با شرکت پارس نسیم گیلان تماس حاصل فرمایند.

خرید عوامل فوم زا از شرکت پارس نسیم گیلان
برای خرید عامل فوم زا در کیسه های ۲۵ کیلوگرمی از کمپانی های معتبر جهانی با شرکت پارس نسیم گیلان تماس حاصل فرمایید.


پارس نسیم گیلان

برای دریافت مشاوره و استعلام قیمت می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مشاوره و ثبت سفارش

محصولات پارس نسیم گیلان

مشاهده تمام محصولات پارس نسیم گیلان