جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

پلی آمید

پلی آمید

شرکت پارس نسیم گیلان در سال ۱۳۹۲ به منظور تأمین مواد اولیه تولیدکنندگان صنایع پلیمری (انواع پلیمرهای مهندسی، افزودنی‌های PVC، تیتان و پیگمنت) تأسیس شد. این شرکت همواره درصدد است در کنار عرضه‌ی مداوم مواد اولیه با بالاترین کیفیت و نازل‌ترین قیمت، تولیدکنندگان را در بهینه‌سازی فرمولاسیون یاری نماید.

PVC-polymer

درباره پلی آمید بیشتر بدانید:

برای خرید پلی آمید pa از شرکت پارس نسیم گیلان؛ مطلب زیر را تا انتها مطالعه کنید تا از قیمت، خواص و کاربرد این ترموپلاستیک مهندسی مطلع شوید.

پلی آمید چیست؟
پلی آمید (Polyamide) ترموپلاستیکی مهم با پیوند آمیدی (–NH–C=O)در استخوانبندی پلیمر است. پلی آمیدها به صورت طبیعی , مصنوعی وجود دارند و وابسته به آرایش و ماهیت شیمیایی مونومرها به دسته های مختلفی تقسیم می شوند. پلی آمیدهای آروماتیک، سیکلو آلیفاتیک و آلیفاتیک انواع مهم پلی آمیدها هستند. پلی آمید ۶ (PA6) و پلی آمید ۶۶ (PA66) از پرکاربردترین پلی آمیدهای آلیفاتیک هستند که به عنوان نایلون نیز شناخته می شوند. حدود ۵۰ درصد مصرف پلی آمید در صنعت را نایلون ۶ و نایلون ۶۶ تشکیل می دهد. فروش پلی آمید ۶ ساده از کمپانی بزرگ Hangzhou Juheshun در شرکت پارس نسیم گیلان انجام می شود.

گرانول پلی آمید

پلی آمید ۶ چیست؟
نایلون ۶ از پرکاربردترین ترموپلاستیک های مهندسی در صنایع مختلف به ویژه خودرو و پوشش های غذایی است. پلی آمید ۶ از پلیمریزاسیون حلقه گشای کاپرولاکتام ساخته می شود. PA6 نیمه کریستالی است و استحکام و دوام خوبی برای کاربردهای سخت دارد. ساختار پلی آمید ۶ در زیر آورده شده است:

ساختار نایلون ۶

برای مشاهده ساختار سایر پلیمر های پلاستیکی کلیک کنید.

خواص پلی آمید
برای استعلام قیمت پلی آمید ، گریدهای مختلف با شرکت پارس نسیم گیلان تماس حاصل فرمایید.

پلی آمید خواص فیزیکی مختلفی دارد که آن را برای تولید و استفاده در صنایع مختلف مناسب می کند، در ادامه چند مورد از خواص پلی آمید آورده شده است:

مقاومت سایشی بالا
چگالی کم و سبکی
مقاومت شیمیایی بالا
انعطاف پذیری عالی
مقاومت شعله مطلوب
استحکام کششی عالی
مقاومت خوب در برابر UV
مدول بالا
پایداری حرارتی بالا
مقاومت خوردگی بالا
قابلیت بازیافت
کاربردهای پلی آمید در صنایع مختلف
تولید کنندگان می توانند برای خرید پلی آمید PA با شرکت پارس نسیم گیلان تماس حاصل فرمایند.

پلی آمید با توجه به خصوصیات منحصر به فردی که دارد در صنایع مختلف استفاده می شود، که در ادامه به برخی از این صنایع اشاره شده است:

پوشاک
قطعات خودرو
پوشش غذا
روکش سوسیس و کالباس
بسته بندی مواد غذایی و دارویی
نخ و تور ماهیگیری
و….

خرید و فروش پلی آمید در شرکت پارس نسیم گیلان
شرکت پارس نسیم گیلان پیشرو در زمینه واردات پلیمرهای مهندسی، گریدهای متفاوت پلی آمید را از کمپانی معتبر Hangzhou Juheshun جهت مصرف تولیدکنندگان عزیز وارد می کند. برای خرید گریدهای متفاوت پلی آمید (J2500Z)، (J2800F) و (J3200M) با کارشناسان ما در شرکت پارس نسیم گیلان تماس بگیرید.

پارس نسیم گیلان

برای دریافت مشاوره و استعلام قیمت می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مشاوره و ثبت سفارش

محصولات پارس نسیم گیلان

مشاهده تمام محصولات پارس نسیم گیلان