جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

اسید استئاریک

اسید استئاریک

شرکت پارس نسیم گیلان در سال ۱۳۹۲ به منظور تأمین مواد اولیه تولیدکنندگان صنایع پلیمری (انواع پلیمرهای مهندسی، افزودنی‌های PVC، تیتان و پیگمنت) تأسیس شد. این شرکت همواره درصدد است در کنار عرضه‌ی مداوم مواد اولیه با بالاترین کیفیت و نازل‌ترین قیمت، تولیدکنندگان را در بهینه‌سازی فرمولاسیون یاری نماید.

پلی اتیلن وکس اکسیدایز شده AC316

درباره اسید استئاریک بیشتر بدانید:

قیمت اسید استئاریک موجود در شرکت پارس نسیم گیلان
برای استعلام قیمت اسید استئاریک از کمپانی‌های مطرح جهانی پالمک، ویلمار و داکودا با شرکت پارس نسیم گیلان تماس حاصل فرمایید. اسید استئاریک به‌عنوان روان‌کننده در صنعت و همچنین افزودنی مواد غذایی، مواد شوینده و به‌طور گسترده‌ای در لوازم آرایشی، صابون و شامپو استفاده می‌شود. با توجه به کاربرد اسید استئاریک در صنایع مختلف، قیمت اسید استئاریک و خلوص آن حائز اهمیت است. برای خرید اسید استئاریک مقرون به صرفه و اطلاع از قیمت و ویژگی‌های آن متن زیر را تا انتها مطالعه نمایید.

اسید استئاریک چیست؟
فروش مستقیم اسید استئاریک مرغوب در شرکت پارس نسیم گیلان انجام می‌شود. اسید استئاریک، اسیدی چرب و اشباع شده است که به نام اکتادکانوئیک اسید نیز شناخته می‌شود. این اسید جامدی سفید رنگ است و در زنجیره‌ی خود ۱۸ اتم کربن دارد.

اسید استئاریک

فرمول شیمیایی اسید استئاریک C18H36O2 یا CH3(CH2)16COOH است. اسید استئاریک از روغن‌ها و چربی‌ها با فرآیند صابونی‌سازی تری گلیسیریدها توسط آب داغ در محدوده دمایی حدود ۱۰۰ درجه سانتی‌گراد تولید می‌شود. سپس مخلوط تولیدشده تقطیر می‌شود. این اسید در آب حل نمی‌شود ولی در بیشتر حلال‌های آلی، مثل الکل‌ها و فنیل‌ها حل می‌شود.

ساختار استئاریک اسید


مزایای استفاده از اسید استئاریک
خواص فیزیکی و شیمیایی اسید استئاریک سبب ایجاد مزایای زیادی برای این ماده شده است، در ادامه به برخی از این خواص و مزایا اشاره شده است:

– ماهیت دو عاملی: یک سر قطبی، یک سر ناقطبی
– مقاوم در برابر اکسیداسیون
– مقرون به صرفه
– غیرفعال
– غیرسمی

کاربردهای اسید استئاریک در صنایع مختلف چیست؟
کاربرد اسید استئاریک با توجه به ساختار دو عاملی آن، یک سر قطبی که می تواند به فلزات فعال متصل شود، گوناگون است. شاخه غیر قطبی اسید استئاریک نیز محلول است و حاوی مواد آلی است. فعالان صنعت پی وی سی و سایر صنایع برای استعلام قیمت اسید استئاریک می توانند با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایند. در ادامه برخی از کاربردهای اسید استئاریک آورده شده است:

– استفاده به عنوان عامل روان‌کننده
– استفاده به عنوان افزودنی غذایی
– تولید مواد شوینده
– بسته‌بندی مواد غذایی
– لوازم آرایشی و بهداشتی
– مواد دارویی
– عایق‌ها
– تولید شمع

خرید اسید استئاریک از شرکت پارس نسیم گیلان
برای خرید اسید استئاریک شرکت های معتبر مالزی، هندی و اندونزی، با شرکت پارس نسیم گیلان، فعال در زمینه‌ی واردات انواع روان‌کننده‌ها تماس حاصل فرمایید.

پارس نسیم گیلان

برای دریافت مشاوره و استعلام قیمت می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مشاوره و ثبت سفارش

محصولات پارس نسیم گیلان

مشاهده تمام محصولات پارس نسیم گیلان