جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

تیتان روتایل

تیتان روتایل

شرکت پارس نسیم گیلان در سال ۱۳۹۲ به منظور تأمین مواد اولیه تولیدکنندگان صنایع پلیمری (انواع پلیمرهای مهندسی، افزودنی‌های PVC، تیتان و پیگمنت) تأسیس شد. این شرکت همواره درصدد است در کنار عرضه‌ی مداوم مواد اولیه با بالاترین کیفیت و نازل‌ترین قیمت، تولیدکنندگان را در بهینه‌سازی فرمولاسیون یاری نماید.

تیتان LR108

درباره تیتان روتایل بیشتر بدانید:

قیمت استثنایی تیتان روتایل در شرکت پارس نسیم گیلان
برای خرید تیتان روتایل بدون واسطه و با قیمت استثنایی با شرکت پارس نسیم گیلان، پیشرو در زمینه واردات انواع تیتان روتایل تماس حاصل فرمایید. خرید تیتان روتایل مرغوب و انتخاب گرید مناسب با توجه به محصول، از چالش های بزرگ فعالان صنعت پلاستیک، رنگ، بهداشتی و آرایشی و … است. با تماس با کارشناسان ما علاوه بر دریافت مشاوره جهت خرید گرید مناسب روتایل از قیمت استثنایی تیتان روتایل مطلع شوید.

تیتانیوم دی اکسید (تیتان) روتایل چیست؟
تیتان روتایل یک ماده معدنی اکسیدی و رایج ترین شکل طبیعی تیتانیوم دی اکسید است. روتایل دارای یکی از بالاترین ضرایب انکسار در طول موج های مرئی نسبت به هر کریستال شناخته شده است و همچنین دارای دارای انکسار دوگانه بزرگ و پراکندگی بالا است. با توجه به این ویژگی ها، برای ساخت عناصر نوری خاص، به ویژه اپتیک های قطبش، برای طول موج های مرئی و مادون قرمز طولانی تر تا حدود ۴.۵ میکرومتر مفید است. تیتانیوم دی اکسید روتایل رایج ترین رنگدانه سفید مورد استفاده در جهان است. یک عنصر حیاتی برای کاربردهای صنعتی متنوع است. سالانه بیش از چهار میلیون تن برای انواع کاربردهای صنعتی استفاده می شود. تولید کنندگان محصولات مختلف برای خرید تیتان روتایل و استعلام قیمت آن با شرکت پارس نسیم گیلان تماس حاصل فرمایند.

ساختار کریستالی تیتان روتایل

خواص تیتان روتایل
در زیر به برخی خواص تیتان روتایل اشاره شده است:

حداکثر پایداری حرارتی در طول پردازش
مقاومت عالی در برابر زرد شدن ناشی از پخت بیش از حد
حفظ براقیت در بلند مدت
حفظ رنگ در بلند مدت
مقاومت آب و هوایی بالا
قابلیت پراکندگی مناسب
پوشش دهی بالا
پودر پیگمنت تیتان روتایل

کاربرد تیتان روتایل در صنایع مختلف
تیتان روتایل یک رنگدانه چند منظوره می باشد که به جهت استفاده در سیستم های براق و نیمه براق داخلی و خارجی با عملکرد خوب توصیه می شود. در ادامه کاربرد تیتان روتایل در چند صنعت آورده شده است. فعالان این صنایع برای خرید تیتان روتایل و استفاده از آن در محصولات خود می توانند با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایند.

محصولات بیرونی ساختمانی PVC
غشای سقف
فیبر فضای باز
پوشش های پودری
لوله های پی وی سی
لوله های ستونی
اسباب بازی
رنگ
و…

خرید و فروش تیتان روتایل در شرکت پارس نسیم گیلان
فروش تیتان روتایل تولید شده در کمپانی های معتبر جهان از جمله Bluestar، Lomon و CNNC در شرکت پارس نسیم گیلان انجام می شود. کارشناسان ما در جهت فروش تیتان روتایل مرغوب با قدرت سفیدکنندگی بالا به شما مشتریان عزیز آماده خدمتگذاری می‌باشند.

پارس نسیم گیلان

برای دریافت مشاوره و استعلام قیمت می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مشاوره و ثبت سفارش

محصولات پارس نسیم گیلان

مشاهده تمام محصولات پارس نسیم گیلان