جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

پلی اتیلن وکس

پلی اتیلن وکس

شرکت پارس نسیم گیلان در سال ۱۳۹۲ به منظور تأمین مواد اولیه تولیدکنندگان صنایع پلیمری (انواع پلیمرهای مهندسی، افزودنی‌های PVC، تیتان و پیگمنت) تأسیس شد. این شرکت همواره درصدد است در کنار عرضه‌ی مداوم مواد اولیه با بالاترین کیفیت و نازل‌ترین قیمت، تولیدکنندگان را در بهینه‌سازی فرمولاسیون یاری نماید.

Lubricant-295x300

درباره پلی اتیلن وکس بیشتر بدانید:

قیمت پلی اتیلن وکس از شرکت پارس نسیم گیلان
برای دریافت قیمت پلی اتیلن وکس، با شرکت پارس نسیم گیلان فعال در زمینه واردات انواع افزودنی های پلیمری تماس حاصل فرمایید. پلی اتیلن وکس به دلیل ماهیت کریستالی بالا، دارای ویژگی های منحصر به فردی مانند سختی در دمای بالا و حلالیت کم در طیف وسیعی از حلال ها است. برای استعلام قیمت پلی اتیلن وکس و دریافت اطلاعات درباره ویژگی های آن، متن زیر را تا انتها مطالعه نمایید.

پلی اتیلن وکس چیست؟
پلی اتیلن وکس از اتیلن، طی فرایند پلیمریزاسیون آن تولید می شود. با تغییر در فرایند پلیمریزاسیون می توان محصولی با کیفیت مطلوب به دست آورد. پلی اتیلن وکس به عنوان یک هموپلیمر اتیلن کاملاً اشباع، خطی و کریستالی است. به همین دلیل این ماده در کاربردهایی مانند مخلوط ها، افزودنی های پلاستیکی و ساخت لاستیک استفاده می شود. اگرچه برخی از خواص اساسی برای همه پلی اتیلن وکس ها مشترک است.

پلی اتیلن وکس می تواند پلی اتیلن با چگالی کم (LDPE) یا پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) باشد. این ماده ترموپلاستیک است، بنابرین قابلیت گرم شدن و سرد شدن بدون تخریب زیاد را دارد.

برای خرید پلی اتیلن وکس و استعلام قیمت آن با کارشناسان ما در شرکت پارس نسیم گیلان تماس حاصل فرمایید.

پلی اتیلن وکس

خواص پلی اتیلن وکس عبارت اند از:
پلی اتیلن وکس خواص منحصر به فردی دارد، در ادامه برخی از خواص پلی اتیلن وکس آورده شده است:

پایداری حرارتی عالی
مقاومت شیمیایی بالا
مقاومت حرارتی عالی
مقاومت در برابر سایش
روان کنندگی عالی
نقطه نرمی بالا
نقطه ذوب بالا
آب گریزی
کاربرد پلی اتیلن وکس در صنایع مختلف
واکس به دلیل خواص فیزیکی و شیمیایی مطلوبی که دارد در طیف وسیعی از صنایع کاربرد دارد. کاربرد پلی اتیلن وکس در چند صنعت در ادامه آورده شده است:

محصولات PVC
پلاستیک و کامپوزیت ها
کامپاند و مستربچ
رابرها
پوشش کاغذ
لوازم جانبی چرم
مداد رنگی
لوازم آرایشی
بسته بندی
کاربردهای پلی اتیلن وکس

خرید پلی اتیلن وکس از شرکت پارس نسیم گیلان
برای خرید انواع پلی اتیلن وکس تولید شده در پتروشیمی های کرمانشاه، جم، امیرکبیر و… با کارشناسان ما در شرکت پارس نسیم گیلان تماس حاصل فرمایید. پلی اتیلن وکس در برابر حرارت پایدار، حلالیت کم، از نظر شیمیایی مقاوم و سخت است. ترکیب این ویژگی ها با مقاومت در برابر سایش و نقاط ذوب گسترده، این ماده را به انتخابی غیرقابل انکار برای طیف گسترده ای از کاربردهای صنعتی تبدیل می کند. خرید و فروش انواع مختلف پلی اتیلن وکس، پرک خشک و پرک چرب در شرکت پارس نسیم گیلان انجام می شود.


پارس نسیم گیلان

برای دریافت مشاوره و استعلام قیمت می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مشاوره و ثبت سفارش

محصولات پارس نسیم گیلان

مشاهده تمام محصولات پارس نسیم گیلان