جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

روان کننده خارجی PVC

روان کننده خارجی PVC

شرکت پارس نسیم گیلان در سال ۱۳۹۲ به منظور تأمین مواد اولیه تولیدکنندگان صنایع پلیمری (انواع پلیمرهای مهندسی، افزودنی‌های PVC، تیتان و پیگمنت) تأسیس شد. این شرکت همواره درصدد است در کنار عرضه‌ی مداوم مواد اولیه با بالاترین کیفیت و نازل‌ترین قیمت، تولیدکنندگان را در بهینه‌سازی فرمولاسیون یاری نماید.

تیتان LR108

درباره روان کننده خارجی PVC بیشتر بدانید:

قیمت روان کننده خارجی PVC از شرکت پارس نسیم گیلان
برای دریافت قیمت و خرید روان کننده خارجی PVC، با شرکت پارس نسیم گیلان فعال در زمینه واردات روان کننده های خارجی تماس حاصل فرمایید. این مطلب را تا انتها بخوانید، تا از قیمت روان کننده خارجی PVC، مشخصات و کاربرد آن مطلع شوید.

روان کننده خارجی PVC چیست؟
روان کننده های خارجی (External Lubricant) چسبندگی بین PVC و سطوح فلزی را کاهش می دهند. آنها عمدتا غیر قطبی مانند وکس های پارافین و پلی اتیلن هستند. اثر روانکاری خارجی تا حد زیادی توسط طول زنجیره هیدروکربنی، انشعاب آن و گروه عملکردی آن تعیین می شود. در دوزهای بالا می توانند منجر به کدر شدن و ترشح شوند. روان کننده های خارجی باید سازگاری کمی با پلیمرها داشته باشند. برای مثال PVC ماهیتی قطبی دارد درنتیجه باید از روان کننده های غیر قطبی استفاده کرد که سازگاری کمی با PVC دارند. برای خرید و استعلام قیمت روان کننده خارجی PVC با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

روان کننده خارجی PVC

مزایای استفاده از روان کننده خارجی PVC چیست؟
روان کننده خارجی با کاهش اصطکاک بین مذاب PVC و سطح فلزی سبب حرکت آسان تر مذاب و جلوگیری از چسبندگی آن به فلز داغ می شود. زمان فیوژن و پایداری PVC را افزایش می دهد و ژل شدن را به تاخیر می اندازد. همچنین سبب براق بودن محصول نهایی می شود.

کاربرد روان کننده خارجی در صنایع مختلف PVC
از روان کننده های خارجی در تمام محصولات PVC استفاده می شود. در صورتی که مقدار پلاستی سایزر استفاده شده در PVC نرم زیاد باشد، فقط از روان کننده خارجی به منظور ممانعت از چسبندگی مذاب به فلز داغ استفاده می شود. در ادامه برخی از صنایع PVC آورده شده است:

درب UPVC
پنجره UPVC
فیلم و ورق پی وی سی
کابل
گرانول
و…

خرید روان‌کننده خارجی PVC از شرکت پارس نسیم گیلان
برای خرید روان‌کننده خارجی PVC، با کارشناسان ما در شرکت پارس نسیم گیلان، فعال در زمینه واردات روان‌کننده‌های خارجی تماس حاصل فرمایید.

پارس نسیم گیلان

برای دریافت مشاوره و استعلام قیمت می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مشاوره و ثبت سفارش

محصولات پارس نسیم گیلان

مشاهده تمام محصولات پارس نسیم گیلان