جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

پلاستی‌سایزر

پلاستی‌سایزر

شرکت پارس نسیم گیلان در سال ۱۳۹۲ به منظور تأمین مواد اولیه تولیدکنندگان صنایع پلیمری (انواع پلیمرهای مهندسی، افزودنی‌های PVC، تیتان و پیگمنت) تأسیس شد. این شرکت همواره درصدد است در کنار عرضه‌ی مداوم مواد اولیه با بالاترین کیفیت و نازل‌ترین قیمت، تولیدکنندگان را در بهینه‌سازی فرمولاسیون یاری نماید.

کاربرد هوستافرم FM090 در تولید قطعات خودرو

درباره پلاستی‌سایزر بیشتر بدانید:

خرید و فروش انواع پلاستی‌سایزر از شرکت پارس نسیم گیلان
خرید و فروش پلاستی سایزر (Plasticizer) به عنوان افزودنی مهم برای محصولات پلیمری نرم به ویژه PVC نرم در شرکت پارس نسیم گیلان انجام می شود. برای خرید پلاستی سایزر، پرکاربردترین افزودنی صنعت پلاستیک و استعلام قیمت آن با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. بیش ترین مصرف افزودنی نرم کننده در محصولات مختلف PVC است، بنابراین فعالان صنعت PVC برای استعلام قیمت پلاستی سایزر و انتخاب گرید مناسب می توانند با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این محصول و استعلام قیمت، متن زیر را تا انتها مطالعه نمایید.

پلاستی‌سایزر چیست؟
پلیمرهای خالص اغلب صلب هستند و انعطاف‌پذیری و رئولوژی یا جریان و خواص مورد نیاز برای پردازش پلاستیک را ندارند. پلاستی سایزرها برای بهبود رئولوژی و همچنین الاستیسیته به ماتریس اضافه می شوند و یکی از رایج ترین افزودنی های پلیمری هستند. این افزودنی ها با نفوذ به شکاف بین مولکول های پلیمر، نیروهای بین مولکولی آنها را ضعیف می کنند و آزادی حرکت بیشتری را به هر زنجیره مولکولی می دهند. در نتیجه دمای انتقال شیشه ای پلیمر کاهش پیدا می کند و به آن انعطاف پذیری بیشتری می بخشد. انعطاف پذیری پلی وینیل کلرایدها را می توان به آسانی با تغییر مقدار پلاستی سایزر اضافه شده کنترل کرد و بنابراین PVC را می توان با تعداد زیادی از کاربردها سازگار کرد. انواع پلاستی سایزر با قیمت مناسب در شرکت پارس نسیم گیلان موجود است. برای استعلام قیمت پلاستی سایزر کمپانی های معتبر با ما تماس حاصل فرمایید.

مکانیسم پلاستی سایزر

انواع پلاستی‌سایزر
پلاستی سایزرها به دو دسته کلی اولیه و ثانویه تقسیم می شوند.

نرم کننده اولیه: ازدیاد طول (Elongation) و نرمی پلاستیک را بهبود می بخشد.
نرم کننده ثانویه: سازگاری و اثر نرم کننده اولیه را بهبود می بخشد.
از آنجایی که پلاستی سایزرها به مقدار زیاد در پلیمر مخلوط می شوند، سازگاری آنها با پلیمر باید خوب باشد. علاوه بر این، پلاستی سایزر ها باید دارای تعدادی خواص ویژه مانند فراریت کم، مقاومت در برابر حرارت قوی و مقاومت آب و هوایی خوب باشند. بنابراین، پلاستی سایزرهای مختلفی که دارای این خواص هستند، توسعه یافته اند. برای خرید پلاستی سایزر مناسب با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

روغن های گیاهی اپوکسید شده: روغن سویا اپوکسید شده (ESBO) و روغن بذر کتان اپوکسید شده (ELSO)
این روغن ها هم به عنوان پلاستی سایزر و هم به عنوان تثبیت کننده استفاده می شوند.

فتالات ها: دی اکتیل فتالات (DOP) و دی بوتیل فتالات (DBP). به عنوان همه کاره ترین پلاستی سایزرها، با بسیاری از پلی وینیل کلرایدهای منعطف ترکیب می شوند.
پلاستی سایزرهای پلیمری: اسیدهای دی بازیک پلیمری (آدیپیک اسید، اسید سباسیک، اسید فتالیک و غیره) و گلیکول ها (۱، ۲-پروپان دی ال، بوتان دی ال و غیره). دارای ماندگاری خوب، فراریت کم، خواص عدم مهاجرت و مقاومت در برابر حرارت عالی هستند، اما از نظر سازگاری و مقاومت در برابر سرما نسبت به DOP ضعیف تر هستند.
انواع پلاستی سایزر

مزایای استفاده از پلاستی‌سایزرها
پلاستی سایزرها، بی رنگ و بی بو هستند و خاصیت ارتجاعی ماده را افزایش می دهند. پلاستی سایزرها بدون ایجاد تغییر شیمیایی اساسی در مواد، خواص ویژه ای به محصول می دهند. در ادامه برخی از خواص پلاستی سایزر آورده شده است:

کاهش ویسکوزیته و افزایش سیالیت و جریان پذیری
کاهش دمای انتقال شیشه ای و دمای ذوب
بهبود انعطاف پذیری محصول
بهبود فرایند پذیری
پلاستی سایزر

کاربرد پلاستی‌سایزرها در صنعت پلاستیک
پلاستی‌سایزرهای مختلف، تاثیر متفاوتی بر خواص فیزیکی و شیمیایی مواد می گذارند. در نتیجه تولیدکنندگان، متناسب با فعالیت خود به پلاستی سایز خاصی نیاز دارند تا نیازهای خود را برطرف کنند. کارشناسان ما برای خرید پلاستی سایزر مناسب آماده ارائه مشاوره به شما مشتریان عزیز می باشند. پلاستی سایزرها در محصولات پلاستیکی نرم و تمام محصولات PVC نرم استفاده می شوند.

کاربرد پلاستی سایزر در صنعت

قیمت پلاستی‌سایزر در شرکت پارس نسیم گیلان
برای استعلام قیمت انواع نرم کننده از کمپانی های معتبر با شرکت پارس نسیم گیلان تماس حاصل فرمایید. انواع پلاستی سایزر بر پایه فتالات و روغن سویا در شرکت پارس نسیم گیلان موجود است. به منظور انتخاب گرید مناسب و مقرون به صرفه با ما در ارتباط باشید.

پارس نسیم گیلان

برای دریافت مشاوره و استعلام قیمت می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مشاوره و ثبت سفارش

محصولات پارس نسیم گیلان

مشاهده تمام محصولات پارس نسیم گیلان