جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

پلی متیل متاکریلات

پلی متیل متاکریلات

شرکت پارس نسیم گیلان در سال ۱۳۹۲ به منظور تأمین مواد اولیه تولیدکنندگان صنایع پلیمری (انواع پلیمرهای مهندسی، افزودنی‌های PVC، تیتان و پیگمنت) تأسیس شد. این شرکت همواره درصدد است در کنار عرضه‌ی مداوم مواد اولیه با بالاترین کیفیت و نازل‌ترین قیمت، تولیدکنندگان را در بهینه‌سازی فرمولاسیون یاری نماید.

پلی آمید 6 ساده، PA-J2500Z

درباره پلی متیل متاکریلات بیشتر بدانید:

خرید پلی متیل متاکریلات
خرید پلی متیل متاکریلات PMMA در شرکت پارس نسیم گیلان پیشرو در زمینه واردات پلیمرهای مهندسی و انواع افزودنی های پلیمری، انجام می شود. PMMA از کمپانی معتبر LG با نازلترین قیمت در شرکت پارس نسیم گیلان موجود است. برای خرید PMMA و استعلام قیمت آن مطلب زیر را تا انتها مطالعه فرمایید.

پلی متیل متاکریلات (PMMA) چیست؟
پلی متیل متاکریلات ترموپلاستیکی مهندسی و شفاف است. به دلیل شفافیت، زیبایی و مقاومت در برابر خراش، PMMA می تواند جایگزین سبکی برای شیشه در نظر گرفته شود. این پلیمر با نام های اکریلیک، شیشه اکریلیک و پلکسی گلاس نیز شناخته می شود. مواد پلاستیک PMMA اگر اصلاح نشود شکننده است. PMMA نور را از خود عبور می دهد و اگر اصلاح شود کاربردهای زیادی در صنایع مختلف دارد. برای خرید PMMA با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

گرانول PMMA

تولید PMMA از طریق پلیمریزاسیون متیل متاکریلات MMA همراه کاتالیزور انجام می شود. ساختار PMMA در زیر آورده شده است:

ساختار PMMA

خواص اصلی PMMA
برای خرید PMMA مرغوب از برند LG با شرکت پارس نسیم گیلان تماس حاصل فرمایید.

پلی متیل متاکریلات پلیمری آلی با خواص مطلوب و مختلفی است. در زیر برخی از این خواص آورده شده است:

خواص نوری عالی
مقرون به صرفه
مقاومت در برابر عوامل جوی
شفافیت و براقیت سطح
سفتی و ثبات ابعادی
غیر سمی
قابلیت بازیافت
فرایند پذیری آسان
سختی و مقاومت در برابر خراش
مقاومت عالی در برابر اشعه ماوراء بنفش و پیری هوا
خواص ویژه PMMA
PMMA را می توان برای به دست آوردن خواص و اثرات ویژه فرموله کرد، در ادامه برخی از این خواص که با فرمولاسیون به دست می آیند آورده شده است:

مقاومت ضربه
مناسب برای کاربردهای پزشکی
شفافیت UV
مقاومت شیمیایی بهبود یافته
مقاوم در برابر استریلیزاسیون گاما
سطح مات
کاربرد PMMAدر صنایع مختلف
اگر شفافیت بالاتر، مقاومت در برابر UV و/یا مقاومت در برابر خراش لازم باشد و خواص ضربه‌ای بالا برای کاربرد ضروری نباشد، PMMA می‌تواند به عنوان جایگزینی برای پلی کربنات (PC) استفاده شود.

خواص منحصر به فرد PMMA که در بالا ذکر شده به آن اجازه می دهد تا پلیمر ترجیحی برای بسیاری از کاربردها در صنایع خودروسازی، روشنایی، ساختمان، آرایشی و بهداشتی و پزشکی باشد. فعالان این صنایع برای خرید PMMA می توانند با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایند.

کاربرد PMMA در خودروسازی
تولید کنندگان قطعات خودرو برای استعلام قیمت PMMA و خرید آن می توانند با شرکت پارس نسیم گیلان تماس بگیرند.

PMMA در پوشش های بیرونی، چراغ های نشانگر و عقب، پوشش چراغ های داخلی و چراغ راهنماهای خودرو استفاده می شود. استفاده از این پلیمر در محصولات وضوح نوری عالی، انتقال نور و دقت رنگ را فراهم می کند. فرایند آنها آسان است و سطوح سختی ایجاد می کنند که در برابر سایش و پارگی مداوم مقاومت می کنند.

کاربرد PMMA
کاربرد PMMA

کاربرد PMMA در تولید LED
از مواد پلاستیک PMMA به دلیل عبوردهی نور بالا و شفافیت عالی در تولید چراغ های LED استفاده می شود. فعالان صنعت چراغ و LED برای خرید PMMA با شرکت پارس نسیم گیلان تماس حاصل فرمایند.

خرید و فروش PMMA با کیفیت و قیمت مناسب
شرکت پارس نسیم گیلان فروشنده انواع افزودنی های پلیمری و پلیمرهای مهندسی از جمله PMMA با بهترین کیفیت است. مشتریان و تولیدکنندگان عزیز می توانند با توجه به نیاز خود برای خرید پلیمرهای مهندسی با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایند. PMMA موجود در شرکت پارس نسیم گیلان از کمپانی بزرگ LG است. خرید و فروش گریدIH830 ، از گریدهای پرکاربرد پلی متیل متاکریلات در شرکت پارس نسیم گیلان انجام می شود.

پارس نسیم گیلان

برای دریافت مشاوره و استعلام قیمت می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مشاوره و ثبت سفارش

محصولات پارس نسیم گیلان

مشاهده تمام محصولات پارس نسیم گیلان