جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

استابلایزر قلع

استابلایزر قلع

شرکت پارس نسیم گیلان در سال ۱۳۹۲ به منظور تأمین مواد اولیه تولیدکنندگان صنایع پلیمری (انواع پلیمرهای مهندسی، افزودنی‌های PVC، تیتان و پیگمنت) تأسیس شد. این شرکت همواره درصدد است در کنار عرضه‌ی مداوم مواد اولیه با بالاترین کیفیت و نازل‌ترین قیمت، تولیدکنندگان را در بهینه‌سازی فرمولاسیون یاری نماید.

pvc

درباره استابلایزر قلع بیشتر بدانید:

قیمت استابلایزر قلع در شرکت پارس نسیم گیلان
برای دریافت قیمت و یا خرید استابلایزر قلع با کارشناسان ما در شرکت پارس نسیم گیلان تماس حاصل فرمایید. با توجه به ناپایدار بودن پی وی سی در دمای فرایندی، استفاده از استابلایز در تولید، ضروری است. استابلایزرهای با پایه های مختلف برای بهبود پایداری حرارتی پی وی سی وجود دارند. استابلایزرهای پایه قلع به علت پایداری حرارتی بالا، ثبات عالی، پایداری رنگ بالا، کاندید مناسبی برای فرایندهای مختلف پی وی سی سخت و نرم و … هستند.

متن زیر را تا انتها مطالعه کنید تا علاوه بر استعلام قیمت روز استابلایزر قلع PVC، اطلاعات بیشتری درباره ویژگی ها و استابلایزر قلع کسب نمایید.

استابلایزر قلع چیست؟
استابلایزر قلع مایعی است که از یک مرکاپتاید ارگانوتین یا ترکیب کربوکسیلات ساخته شده است که معمولاً برای تثبیت حرارت PVC استفاده می شود. استابلایزرهای قلع افزایش شفافیت، پایداری حرارتی بالا، حفظ رنگ و کارایی مطلوب را ارائه می دهند. دارای چندین نمک منفرد و دی آلکیل است که در نسبت های مختلف ترکیب شده اند. تثبیت کننده ها اساسا در برابر آسیب حرارتی در طول پردازش PVC محافظت می کنند. خرید و فروش استابلایزر قلع با بهترین کیفیت در شرکت پارس نسیم گیلان انجام می شود.

ساختار استلابلایزر متیل قلع مرکاپتاید

خواص استابلایزر قلع چیست؟
استابلایزر قلع علاوه بر افزایش راندمان تولید و کاهش هزینه ها، خواص منحصر به فرد دیگری دارد. تولیدکنندگان صنعت پی وی سی برای استعلام قیمت استابلایزر قلع PVC می توانند با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایند. در ادامه برخی از خواص استابلایزر قلع بررسی شده است:

خواص پایداری حرارتی عالی
در حال حاضر، هیچ نوع دیگری از استابلایزرPVC نمی تواند در پایداری حرارتی از آن پیشی بگیرد، دارای تثبیت کننده رنگ عالی در دمای بالا و پایداری دینامیکی طولانی مدت است. بنابراین، استابلایزر پی وی سی پرکاربرد برای پی وی سی سخت است و برای همه هموپلیمرها مانند امولسیون ها، سوسپانسیون ها و پی وی سی بالک و همچنین پلی وینیل کلراید، پلیمرهای پیوندی و کوپلیمرها مناسب است.

شفافیت عالی
استابلایزر PVC ارگانوتین شفافیت عالی دارد. با اتخاذ فرمول ارگانوتین، به ویژه استابلایزر متیل تین مرکاپتان، محصول را می توان بدون سفید شدگی متبلور کرد. به همین دلیل می توان از آن برای بطری، ظروف، انواع ظروف بسته بندی سخت، شیلنگ، پروفیل، فیلم و غیره استفاده کرد.

محصول غیرسمی
متیل تین مرکاپتان یک تثبیت کننده غیر سمی است. متیل قلع مرکاپتان در PVC بسیار کم مهاجرت می کند. استابلایزر PVC توسط آژانس بهداشت فدرال آلمان، سازمان غذا و داروی ایالات متحده، BPF بریتانیا و JHPA ژاپن تایید شده است. بنابراین در ایالات متحده، اروپا، ژاپن و سایر کشورها متیل قلع مرکاپتان برای بسته بندی مواد غذایی و پزشکی، محصولات PVC و لوله های آب مجاز است.

سازگاری خوب
سازگاری PVC و استابلایزر پی وی سی خوب است، در کمپلکس پی وی سی به راحتی پراکنده می شود، محصولات پردازش آن در استفاده طولانی مدت رسوب نمی کند. این روی خواص سطحی و خواص الکتریکی محصولات تاثیری نخواهد داشت. سازگاری متیل قلع با PVC بهتر از بوتیل قلع و اکتیل قلع است.

سیالیت بهتر
متیل قلع مرکاپتان می تواند عملکرد مذاب PVC را بهبود بخشد و باعث می شود PVC در طی فرایند، سیالیت خوبی داشته باشد. اثر نرم کننده آن بر روی رزین کمتر از تثبیت کننده فلز مخلوط یا نمک سرب است، متیل تین بهترین پایدارکننده حرارتی برای مخلوط های PVC سفت و سخت است.

کاربردهای استابلایزر قلع در صنعت PVC
برای خرید استابلایزر قلع با بهترین کیفیت، با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. کاربرد استابلایزر قلع در صنعت پی وی سی، با توجه به خواص آن بسیار گسترده است. استابلایزر قلع در تمام محصولات پی وی سی، نظیر: فیلم، ورق، گرانول، مستربچ، کامپاند، لوله و اتصالات، کاربردهای غذایی و پزشکی پی وی سی و… استفاده می شود.

کاربردهای استابلایزر قلع

خرید استابلایزر قلع از شرکت پارس نسیم گیلان
خرید استابلایزر قلع PVC با قیمت استثنایی در شرکت پارس نسیم گیلان انجام می شود. پلی ­وینیل ­کلراید (PVC) از پرکاربردترین پلاستیک‌هاست ولی از نظر حرارتی ناپایدار است. به همین دلیل فعالان صنعت پی‌وی‌سی برای فرایند PVC در دمای بالا نیازمند استابلایزر هستند. تولیدکنندگان محصولات پی وی سی برای خرید استابلایزر قلع و استعلام قیمت آن می توانند با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایند.

پارس نسیم گیلان

برای دریافت مشاوره و استعلام قیمت می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مشاوره و ثبت سفارش

محصولات پارس نسیم گیلان

مشاهده تمام محصولات پارس نسیم گیلان