جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

روان کننده داخلی PVC

روان کننده داخلی PVC

شرکت پارس نسیم گیلان در سال ۱۳۹۲ به منظور تأمین مواد اولیه تولیدکنندگان صنایع پلیمری (انواع پلیمرهای مهندسی، افزودنی‌های PVC، تیتان و پیگمنت) تأسیس شد. این شرکت همواره درصدد است در کنار عرضه‌ی مداوم مواد اولیه با بالاترین کیفیت و نازل‌ترین قیمت، تولیدکنندگان را در بهینه‌سازی فرمولاسیون یاری نماید.

کمک فرایند DL698

درباره روان کننده داخلی PVC بیشتر بدانید:

خرید روان کننده داخلی PVC از شرکت پارس نسیم گیلان
برای خرید روان کننده داخلی PVC، با شرکت پارس نسیم گیلان فعال در زمینه واردات روان کننده های داخلی تماس حاصل فرمایید. این مطلب را تا انتها بخوانید، تا از قیمت روان کننده داخلی PVC، مشخصات و کاربرد آن مطلع شوید.

روان کننده داخلی PVC چیست؟
روان کننده های داخلی (Internal Lubricant) نیروهای اصطکاک بین زنجیره های مولکولی PVC را کاهش می دهند و در نتیجه ویسکوزیته مذاب کاهش می یابد. آنها قطبی هستند، بنابراین سازگاری بالایی با PVC دارند. این روان کننده ها به شفافیت عالی حتی در دوزهای بالا کمک می کنند و تمایلی به ترشح ندارند، که به بهینه سازی خواص محصول نهایی کمک می کند. روان کننده های داخلی PVC مشابه نرم کننده ها (پلاستی سایزرها) عمل می کنند.

روان کننده ها در برابر پلاستی سایزرها قطبیت کمتر و زنجیره هیدروکربنی طولانی تری دارند. در نتیجه سازگاری روان کننده ها و PVC نسبت به پلاستی سایزرها کمتر است. مولکول های کمی از روان کننده های داخلی می توانند بین زنجیره های PVC نفوذ کنند و بعد از تضعیف جاذبه متقابل بین مولکولی، لغزش راحت تر زنجیره های مولکولی و چرخش آنها را ایجاد کنند. روان کننده ها دمای انتقال شیشه ای (Tg) پلیمرها را خیلی کاهش نمی دهند. روان کننده های حرارتی همچنین به عنوان پایدارکننده حرارتی در محصولات PVC استفاده می شوند.

روان کننده داخلی PVC

مزایای استفاده از روان کننده داخلی PVC چیست؟
روان کننده های داخلی با کاهش اصطکاک بین ذرات قبل از ذوب PVC باعث کاهش سوختگی برشی در قالب گیری تزریقی می شود. فشار برگشتی در اکستروژن را کاهش می‌دهد و پر کردن قالب را آسان‌تر، سریع‌تر و بهتر می‌کند. خطوط سفید را از بین می برد. پراکندگی پرکننده ها و شفافیت را بهبود می بخشد. برای خرید و استعلام قیمت روان کننده داخلی PVC با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

کاربرد روان کننده داخلی در محصولات PVC
از روان کننده های داخلی در تمام محصولات PVC به ویژه PVC سخت استفاده می شود. در PVC نرم اگر به اندازه کافی از پلاستی سایزر استفاده شود، لزوم استفاده از روان کننده داخلی کاهش می یابد. در زیر کاربرد روان کننده داخلی PVC در چند صنعت آورده شده است:

درب و پنجره UPVC
ورق PVC
فیلم PVC
گرانول PVC
و…

قیمت روان کننده داخلی PVC از شرکت پارس نسیم گیلان
برای دریافت قیمت روان کننده داخلی PVC، با شرکت پارس نسیم گیلان فعال در زمینه واردات روان کننده های داخلی تماس حاصل فرمایید.

پارس نسیم گیلان

برای دریافت مشاوره و استعلام قیمت می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مشاوره و ثبت سفارش

محصولات پارس نسیم گیلان

مشاهده تمام محصولات پارس نسیم گیلان