جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

کمک فرایند فوم رگولاتور

کمک فرایند فوم رگولاتور

شرکت پارس نسیم گیلان در سال ۱۳۹۲ به منظور تأمین مواد اولیه تولیدکنندگان صنایع پلیمری (انواع پلیمرهای مهندسی، افزودنی‌های PVC، تیتان و پیگمنت) تأسیس شد. این شرکت همواره درصدد است در کنار عرضه‌ی مداوم مواد اولیه با بالاترین کیفیت و نازل‌ترین قیمت، تولیدکنندگان را در بهینه‌سازی فرمولاسیون یاری نماید.

لوله های پی وی سی

درباره کمک فرایند فوم رگولاتور بیشتر بدانید:

برای خرید کمک فرایند فوم رگولاتور از شرکت Donglin بزرگترین تولید کننده افزودنی های PVC این مطلب را تا انتها بخوانید، تا از انواع این نوع از کمک فرایندهای اکریلیکی و قیمت آن مطلع شوید.

کمک فرایند فوم رگولاتور PVC
تنظیم کننده فوم PVC، کمک فرایندهای اکریلیکی با وزن مولکولی فوق العاده بالا (بالاتر از سایر کمک فرایندهای اکریلیکی ) هستند. افزودنی تنظیم کننده فوم پی وی سی حباب کوچک ایجاد شده را پایدار می کند، از ادغام حباب ها برای تولید محصول با فوم یکنواخت جلوگیری می کند. به طوری که فوم نه تنها با چگالی کم بلکه با استحکام بالا نیز تشکیل می شود. در نتیجه وجود عوامل تنظیم کننده فوم برای ایجاد ساختار یکنواخت فوم و تنظیم چگالی محصولات الزامی است. فروش تنظیم کننده فوم پی وی سی در شرکت پارس نسیم گیلان با نازلترین قیمت انجام می شود. مشتریان برای تولید محصولات با ساختار یکنواخت می توانند جهت استعلام قیمت و خرید فوم رگولاتورهای PVC با شرکت پارس نسیم گیلان تماس حاصل فرمایند.

انواع کمک فرایند فوم رگولاتور PVC
کمک فرایند فوم رگولاتور ضخامت بالا (DL-698)
کمک فرایند فوم رگولاتور ضخامت پایین (DL-530)
مزایای استفاده از کمک فرایند فوم رگولاتور PVC در صنایع مختلف
افزودن اصلاح کننده فوم به محصولات پی وی سی می تواند ترکیبات پی وی سی را تقویت کند. تولید کنندگان می توانند برای خرید کمک فرایند فوم رگولاتور پی وی سی و بهبود محصولات خود با شرکت پارس نسیم گیلان تماس حاصل فرمایند. در ادامه چند مورد از مزایای استفاده از کمک فرایند تنظیم کننده کف پی وی سی آورده شده است:

تسریع فیوژن
بهبود قدرت مذاب و شکل پذیری
بهبود کیفیت سطح محصولات
محصول با چگالی کم و استحکام بالا
یکنواخت سازی فوم
کاربرد کمک فرایند فوم رگولاتور PVC
تولید کنندگان محصولات مختلف پی وی سی برای استعلام قیمت کمک فرایند فوم رگولاتور می توانند با شرکت پارس نسیم گیلان تماس حاصل فرمایند.

افزودنی تنظیم کننده فوم پی وی سی را می توان برای محصولات مختلف فوم پی وی سی استفاده کرد، در ادامه چند کاربرد افزودنی تنظیم کننده فوم PVC در صنایع مختلف آورده شده است:

لوله و اتصالات PVC
ورق پی وی سی
پروفیل پی وی سی
نوار لبه
تخته فوم نازک و ضخیم
زیره کفش
مواد تزئینی فوم
و…

خرید و فروش کمک فرایند فوم رگولاتور
شرکت پارس نسیم گیلان به عنوان یک شرکت پیشرو در زمینه واردات افزودنی های پی وی سی، از جمله کمک فرایندهای فوم رگولاتور (DL-698 و DL-530) از شرکت Donglin، آماده ارائه خدمات به تولیدکنندگان عزیز می باشد. برای خرید و فروش فوم رگولاتور پی وی سی می توانید با کارشناسان ما ۰۹۹۱۲۷۰۸۰۰۶-۰۹۹۱۲۷۰۸۰۰۷ تماس حاصل فرمایید.

پارس نسیم گیلان

برای دریافت مشاوره و استعلام قیمت می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مشاوره و ثبت سفارش

محصولات پارس نسیم گیلان

مشاهده تمام محصولات پارس نسیم گیلان