جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

اصلاح کننده ضربه پلی اتیلن کلرینه

اصلاح کننده ضربه پلی اتیلن کلرینه

شرکت پارس نسیم گیلان در سال ۱۳۹۲ به منظور تأمین مواد اولیه تولیدکنندگان صنایع پلیمری (انواع پلیمرهای مهندسی، افزودنی‌های PVC، تیتان و پیگمنت) تأسیس شد. این شرکت همواره درصدد است در کنار عرضه‌ی مداوم مواد اولیه با بالاترین کیفیت و نازل‌ترین قیمت، تولیدکنندگان را در بهینه‌سازی فرمولاسیون یاری نماید.

پلی اتیلن کلرینه شده CPE-135A

درباره اصلاح کننده ضربه پلی اتیلن کلرینه بیشتر بدانید:

خرید اصلاح کننده ضربه پلی اتیلن کلرینه شده
خرید اصلاح کننده ضربه پلی اتیلن کلرینه شده در شرکت پارس نسیم گیلان، فروشنده افزودنیهای پلیمری و PVC انجام می شود. پلی اتیلن کلرینه شده CPE، پرکاربردترین و اصلی ترین اصلاح کننده ضربه در چین است. برای خرید اصلاح کننده ضربه پلی اتیلن کلرینه شده مرغوب و قیمت مناسب با شرکت پارس نسیم گیلان تماس حاصل فرمایید. متن زیر را تا انتها مطالعه کنید تا از قیمت و کاربرد پلی اتیلن کلرینه شده مطلع شوید.

اصلاح کننده ضربه پلی اتیلن کلرینه شده چیست؟
پلی اتیلن کلرینه شده گونه ای ارزان قیمت از پلی اتیلن است که در آن کلر جایگزین برخی از اتم های هیدروژن می شود. CPE دارای ۳۴ تا ۴۴ درصد اتم کلر است. رزین ها و الاستومرهای پلی اتیلن کلرینه شده خواص فیزیکی و مکانیکی عالی از خود نشان می دهند. علاوه بر این، پلی اتیلن کلرینه شده می‌تواند از رزین‌های کریستالی یا سفت و سخت تا محصول الاستومری انعطاف‌پذیر متغیر باشد که آنها را به محصولاتی بسیار متنوع تبدیل می‌کند.

اصلاح کننده ضربه پلی اتیلن کلرینه

این پلیمر به عنوان جزء اصلی یا فرعی در طیف وسیعی از کاربردها در صنعت استفاده می شود. بزرگترین کاربرد پلی اتیلن کلرینه شده به عنوان اصلاح کننده ضربه است. به دلیل بافت نرم و لاستیکی، CPE به پلی وینیل کلراید PVC اضافه می شود تا مقاومت آن در برابر ضربه و آب و هوا افزایش یابد. برای اطلاع از قیمت اصلاح کننده ضربه پلی اتیلن کلرینه شده با کارشناسان ما در شرکت پارس نسیم گیلان تماس حاصل فرمایید.

ساختار پلی اتیلن کلرینه شده

خواص اصلاح کننده ضربه پلی اتیلن کلرینه شده
پلی اتیلن کلرینه شده خواص منحصر به فردی دارد که سبب جذابیت این ماده شده است؛ در ادامه برخی از خواص پلی اتیلن کلرینه شده آورده شده است.

مقاومت ضربه
مقاومت خوب در برابر آب و هوا
مقاومت شیمیایی
مقاومت در برابر ازن
مقاوم در برابر شعله
کاربرد اصلاح کننده ضربه پلی اتیلن کلرینه شده
خواص پلی اتیلن کلرینه شده آن را برای تولید کنندگان صنایع مختلف محبوب کرده است؛ در ادامه کاربرد پلی اتیلن کلرینه شده در برخی صنایع آورده شده است. فعالان این صنایع برای استعلام قیمت اصلاح کننده ضربه پلی اتیلن کلرینه شده با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایند.

لوله و اتصالات
لوله های آبیاری
ورق سبک PVC
ورق سنگین PVC
قیمت پلی اتیلن کلرینه شده در شرکت پارس نسیم گیلان
برای استعلام قیمت پلی اتیلن کلرینه شده ازشرکت پارس نسیم گیلان، فروشنده انواع ایمپکت مدیفایرهای PVC با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. اصلاح کننده ضربه پلی اتیلن کلرینه شده با اغلب اجزای فرمولاسیون پی وی سی به جز برخی از استبلایزرهای پایه فلز سازگار است. سازگاری پلی اتیلن کلرینه شده با سایر اجزا و مقرون به صرفه بودن این ماده سبب محبوبیت آن در بین تولیدکنندگان صنعت پلاستیک و PVC شده است. برای خرید پلی اتیلن کلرینه شده و اطلاع از قیمت پلی اتیلن کلرینه شده با شرکت پارس نسیم گیلان تماس حاصل فرمایید.

پارس نسیم گیلان

برای دریافت مشاوره و استعلام قیمت می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مشاوره و ثبت سفارش

محصولات پارس نسیم گیلان

مشاهده تمام محصولات پارس نسیم گیلان