تهران، میدان هفت تیر، ابتدای کریمخان زند، خیابان شهید حسینی، پلاک ۲۹

پلی‌اتیلن وکس اکسیدشده

استعلام قیمت پلی‌اتیلن وکس اکسیدشده در شرکت نواکسیر

برای استعلام قیمت و خرید پلی اتیلن وکس اکسیدایز شده در کیسه‌های 25 کیلوگرمی با شرکت پارس نسیم گیلان، فعال در زمینه واردات مواد افزودنی و پلیمرهای مهندسی تماس حاصل فرمایید. پلی اتیلن وکس محصول جانبی فرایند تولید پلی اتیلن است. پلی‌اتیلن وکس را پس از تولید، خالص‌سازی می‌کنند و سپس با اکسیژن ترکیب می کنند تا پلی‌اتیلن وکس‌اکسیدشده (OPE WAX) به دست آید.

متن زیر را تا انتها مطالعه کنید تا از قیمت روز پلی‌اتیلن وکس اکسیدشده، خواص و کاربردهای آن مطلع شوید.

پلی‌اتیلن وکس اکسیدشده چیست؟

پلی‌اتیلن وکس اکسیدشده همچنین به‌عنوان وکس OPE شناخته می‌شود. وکس OPE، وکس اکسیدشده با مقدار مشخصی اسید است. این ماده یک نوع جدید و عالی از واکس قطبی است. پلی اتیلن وکس اکسیدایز شده ماده ای شیمیایی ضروری است که می تواند در طیف وسیعی از صنایع مورد استفاده قرار گیرد و کاربردهای مختلفی دارد. وکس  OPE می تواند راندمان تولید فرایند پلاستیک را بهبود دهد و در نتیجه هزینه تولید را کاهش دهد، همچنین سازگاری خوبی با رزین پلی الفین دارد. خرید پلی اتیلن وکس اکسیدایز شده مرغوب از کمپانی های معتبر در شرکت نواکسیر انجام می شود.

استعلام قیمت پلی اتیلن وکس اکسیدایز شده در شرکت نواکسیر

خواص پلی اتیلن واکس اکسیدایز شده

وکس OPE دارای خواص ویژه ای مانند ویسکوزیته کم، نقطه نرمی بالا و سختی خوب است. این ماده فاقد سمیت، پایداری حرارتی خوب، فراریت کم در دمای بالا، پراکندگی عالی پرکننده ها و رنگدانه ها، روان کنندگی خارجی عالی و روان کنندگی داخلی قوی، است. وکس پلی اتیلن اکسید شده مقاومت خوبی در برابر رطوبت در دمای معمولی، مقاومت شیمیایی قوی، خواص الکتریکی عالی دارد و می تواند ظاهر محصول تولیدی را بهبود بخشد.

کاربرد پلی اتیلن وکس اکسیدایز شده در صنایع مختلف

با توجه به خواص پلی اتیلن وکس اکسیدایز شده، این ماده کاربردهای مختلفی در صنایع پلیمر و پلاستیک، نساجی، جوهر، محصولات پی وی سی، کاغذ و … دارد. فعالان این صنایع برای خرید پلی اتیلن وکس اکسیدایز شده مرغوب می توانند با کارشناسان ما در شرکت پارس نسیم گیلان تماس حاصل فرمایند.

در ادامه کاربرد پلی اتیلن وکس اکسیدایز شده در برخی صنایع آورده شده است:

  • تولید پلی اتیلن وکس امولسیونی
  • روان کننده در پلی الفین ها و ترکیبات آن ها
  • روان کنندگی داخلی و خارجی در پلاستیک ها
  • اثر ضد چسبنده و تقویت ژل شدن در PVC
  • محصولات PVC، فیلم، لوله، پروفیل
  • صنعت کاغذ و چاپ
  • جهت ایجاد ظاهر زیبا و با کیفیت در کامپوزیت چوب پلاستیک

و…

کاربرد پلی اتیلن وکس اکسیدایز شده در PVC

تولید کنندگان محصولات پی وی سی برای خرید پلی اتیلن وکس اکسیدایز شده و استعلام قیمت وکس OPE می توانند با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایند. از وکس OPE می توان به عنوان روان کننده داخلی در فرایند قالبگیری پروفیل PVC، لوله و پلاستیک استفاده کرد که می تواند چقرمگی محصولات پلاستیکی را بهبود بخشد، سطح محصولات را صاف کند و راندمان تولید را افزایش دهد. در فرایند تولید فیلم PVC، می تواند براقیت و شفافیت و چقرمگی طولی و عرضی فیلم را بهبود بخشد.

خرید و فروش پلی اتیلن وکس اکسیدایز شده در شرکت نواکسیر

خرید و فروش پلی اتیلن وکس اکسیدایز شده در کیسه های 25 کیلوگرمی با نازلترین قیمت در شرکت پارس نسیم گیلان انجام می شود. پلی اتیلن وکس اکسیدایز شده تولید کمپانی Honeywell و کمپانی های معتبر چینی در شرکت پارس نسیم گیلان موجود می باشد. با تماس با شماره های درج شده در سایت، یا از طریق واتساپ یا فرم ثبت سفارش می توانید جهت خرید پلی اتیلن وکس اکسیدایز شده اقدام کنید.