جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

تیتان و پیگمنت

تیتان و پیگمنت

شرکت پارس نسیم گیلان در سال ۱۳۹۲ به منظور تأمین مواد اولیه تولیدکنندگان صنایع پلیمری (انواع پلیمرهای مهندسی، افزودنی‌های PVC، تیتان و پیگمنت) تأسیس شد. این شرکت همواره درصدد است در کنار عرضه‌ی مداوم مواد اولیه با بالاترین کیفیت و نازل‌ترین قیمت، تولیدکنندگان را در بهینه‌سازی فرمولاسیون یاری نماید.

تیتان A1

درباره تیتان و پیگمنت بیشتر بدانید:

خرید تیتان و پیگمنت از شرکت پارس نسیم گیلان
انتخاب و خرید تیتان و پیگمنت، با توجه به صنعت و محصول مد نظر متفاوت است. برای خرید تیتان مناسب ابتدا باید شناخت کافی درباره ویژگی ها و کاربرد انواع تیتان داشته باشیم. با توجه به اهمیت ظاهر محصولات پلاستیکی، کاریرد تیتان در صنایع مختلف پلاستیکی افزایش یافته است. برای استعلام قیمت روز تیتان و مشاوره درباره انتخاب تیتان مناسب، با شرکت پارس نسیم گیلان فروشنده انواع تیتان تماس حاصل فرمایید.

متن زیر را تا انتها مطالعه نمایید تا از ویژگی ها، کاربرد و قیمت تیتان مطلع شوید.

تیتانیوم دی اکسید چیست؟
تیتانیوم دی اکسید ترکیبی معدنی با فرمول TiO2 است که عموما با نام تجاری تیتان شناخته می شود. تیتان جامدی سفید رنگ است که از نظر حرارتی پایدار، غیر قابل اشتعال، حلالیت کم، و ماده ای بی خطر است. این ماده معمولاً از نظر شیمیایی بی اثر است. تیتانیوم دی اکسید یک ماده چند وجهی است که در کاربردهای پلاستیکی استفاده می شود. در ادامه قیمت تیتان، نحوه خرید و مشخصات آن آورده شده است.

پیگمنت تیتان چیست؟
تیتان یک رنگدانه (پیگمنت) سفید است. هنگامی که تیتانیوم دی اکسید در فرمولاسیون های پلاستیکی گنجانده می شود، نور مرئی را پراکنده می کند، سفیدی و روشنایی بالایی را ایجاد می کند. درنتیجه محصول سفیدتر و با ظاهری همرنگ تر دیده میشود. خاصیت جذب انرژی اشعه ماوراء بنفش باعث می شود محصول پلیمری بادوام در برابر شرایط آب و هوایی شدید مقاومت کند. پیگمنت تیتان برای بهینه سازی پراکندگی نور مرئی و در نتیجه ایجاد سفیدی در محصول ساخته شده است. تیتانیوم دی اکسید در بین سایر پیگمنت های سفید پوشش دهندگی قویتری دارد به همین علت در صنعت پلاستیک و رنگ پرکاربردتر است. برای خرید تیتان و پیگمنت مقرون به صرفه و استعلام قیمت تیتان با شرکت پارس نسیم گیلان تماس حاصل فرمایید.

پیگمنت تیتان

انواع تیتان
برای خرید تیتان مناسب ابتدا باید اطلاعات کافی درباره انواع آن داشته باشیم. در زیر دو دسته پرکاربرد تیتانیوم دی اکساید آورده شده است. مشتریان عزیز برای خرید گریدهای این دو نوع تیتان و انتخاب تیتان مناسب می توانند با شرکت پارس نسیم گیلان تماس حاصل فرمایند.

تیتان آناتاس (Anatase) : A1
تیتان روتایل (Rutile): LR108، R878، R219، R838 و…
مزایای استفاده از پیگمنت تیتان در محصولات مختلف
در زیر چند مورد از خواص تیتان آورده شده است. تیتان خواص منحصر به فردی در کنار سفیدکنندگی قوی دارد:

خواص نوری عالی: سفیدی و روشنایی
ماندگاری طولانی در مجاورت آب و هوا
بهبود فرایندپذیری
زیست سازگاری محصول
مقاومت دربرابر خوردگی
مقاومت در برابر حرارت
کاربرد تیتان در صنایع مختلف پلیمری
کاربرد تیتانیوم دی اکساید در صنایع مختلف با توجه به قدرت پوشانندگی که دارد در حال افزایش است. خواص منحصر به فرد تیتان نقش این ماده را در صنایع مختلف به ویژه صنعت پلاستیک پررنگ تر کرده است. در زیر برخی از صنایعی که از تیتان برای بهبود محصولات خود استفاده می کنند آورده شده است. فعالان این صنایع برای دریافت قیمت تیتان و خدمات مشاوره ای می توانند با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایند.

قابلیت ترکیب با سایر پلیمرهای مهندسی مانند پلی کربنات ها، اکریلیک ها، اکریلونیتریل استایرن آکریلات و…
مستربچ و کامپاند
پروفیل های پنجره PVC
رنگ و رزین و پوشش های سطحی
ورق فومیزه
فیلم های کشاورزی
محصولات آرایشیو بهداشتی
صنعت چرم
لاستیک
الیاف
و…

کاربرد پیگمنت تیتان در صنایع مختلف

قیمت روز تیتانیوم دی اکساید در شرکت پارس نسیم گیلان
خرید تیتان مرغوب و قیمت مناسب با مقدار سفیدکنندگی عالی از چالش های تولیدکنندگان عزیز است. شرکت پارس نسیم گیلان پیشرو در زمینه واردات انواع تیتان آناتاس و روتایل از کمپانی های معتبر Bluestar، Lomon و CNNC، آماده ارائه تیتان با قیمت استثنایی و مشاوره جهت خرید تیتان و پیگمنت مناسب به شما مشتریان عزیز می باشد.

پارس نسیم گیلان

برای دریافت مشاوره و استعلام قیمت می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مشاوره و ثبت سفارش

محصولات پارس نسیم گیلان

مشاهده تمام محصولات پارس نسیم گیلان