جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

تیتان آناتاس

تیتان آناتاس

شرکت پارس نسیم گیلان در سال ۱۳۹۲ به منظور تأمین مواد اولیه تولیدکنندگان صنایع پلیمری (انواع پلیمرهای مهندسی، افزودنی‌های PVC، تیتان و پیگمنت) تأسیس شد. این شرکت همواره درصدد است در کنار عرضه‌ی مداوم مواد اولیه با بالاترین کیفیت و نازل‌ترین قیمت، تولیدکنندگان را در بهینه‌سازی فرمولاسیون یاری نماید.

کمک فرایند DL175

درباره تیتان آناتاس بیشتر بدانید:

فروش ویژه تیتان آناتاس در شرکت پارس نسیم گیلان
فروش تیتان آناتاس بدون واسطه و با قیمت استثنایی در شرکت پارس نسیم گیلان، پیشرو در زمینه واردات تیتان آناتاس از کمپانی معتبر بلو استار انجام می شود. فروش تیتان آناتاس مرغوب و مشاوره برای انتخاب گرید مناسب تیتان توسط کارشناسان ما صورت می گیرد. برای استعلام قیمت و خرید تیتان آناتاس و کسب اطلاعات درباره کاربرد و ویژگی های آن متن زیر را تا انتها مطالعه نمایید.

تیتان آناتاس چیست؟
تیتان آناتاس یکی از سه ترکیب معدنی متشکل از تیتانیوم دی اکسید است. دو ماده معدنی دیگر روتایل و بروکلیت هستند. تیتان آناتاس بصورت پودر سفید، بلورهای سخت و درخشان با تقارن چهار ضلعی است. آناتاس ضریب شکست بسیار بالایی دارد و درخشنده است. تیتانیوم دی اکسید آناتاس از نظر نوری منفی است. از تیتان آناتاس به عنوان پیگمنت سفید در صنایع مختلف استفاده می شود. تولید کنندگان محصولات مختلف می توانند برای خرید تیتان آناتاس مرغوب با شرکت پارس نسیم گیلان تماس حاصل فرمایند.

ساختار کریستالی تیتان آناتاس

پودر پیگمنت تیتان آناتاس

ویژگی های تیتان آناتاس
در زیر برخی از خواص تیتان آناتاس آورده شده است:

مقاومت آب و هوایی عالی
قابلیت های نوری عالی
خلوص بالا
حفظ براقیت
پوشش دهی بالا
پایداری بالا
کاربرد تیتان آناتاس در صنایع مختلف
در ادامه کاربرد تیتان آناتاس در برخی صنایع آورده شده است. تولید کنندگان برای خرید تیتان آناتاس و استفاده از آن در محصولات خود می توانند با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایند.

صنعت پلاستیک
لوله و اتصالات
پوشش فرعی محصولات شیرینی
نساجی و الیاف
کاغذ و جوهر
لاستیک
رنگ
و…

قیمت تیتان آناتاس در شرکت پارس نسیم گیلان
با توجه به نیاز صنایع مختلف، تیتان آناتاس بصورت مصنوعی با روش های شیمیایی تهیه می شود. تیتان به عنوان رنگدانه سفید در صنایع مختلف استفاده می شود. قیمت تیتان آناتاس با توجه به کاربرد گسترده تیتان در صنایع مختلف حائز اهمیت است. شرکت پارس نسیم گیلان با توجه به نیاز تولید کنندگان کشور، تیتان آناتاس را با قیمت استثنایی از کمپانی بزرگ Bluestar وارد می کند. برای اطلاع از قیمت آناتاس و دریافت مشاوره با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

همچنین با کلیک روی دکمه « تیتان »اطلاع بیشتری درباره انواع تیتان و کاربرد آن ها بدست بیاورید.

پارس نسیم گیلان

برای دریافت مشاوره و استعلام قیمت می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مشاوره و ثبت سفارش

محصولات پارس نسیم گیلان

مشاهده تمام محصولات پارس نسیم گیلان