تهران، میدان هفت تیر، ابتدای کریمخان زند، خیابان شهید حسینی، پلاک ۲۹

کمک فرایند همراه روان‌کننده

برای خرید کمک فرایند همراه روان کننده مطلب زیر را مطالعه کنید، تا از قیمت، خواص و کاربردهای کمک فرایند همراه با روان کننده مطلع شوید.

کمک فرایند همراه روان‌کننده چیست؟

کمک فرایند همراه روان کننده نوعی افزودنی فرایندی روان کننده با عملکرد منحصر به فرد است.کمک فرایند همراه روان کننده طراحی شده است تا حداکثر قابلیت مصرف را در کاربردهای صلب ارائه دهد. این ماده می تواند به طور موثر از چسبندگی بین مذاب و سطح داخلی فلز به دلیل خاصیت آزادسازی عالی فلز، جلوگیری کند تا براقیت سطح محصولات نهایی را بدون هیچ تأثیری بر خواص مکانیکی محصولات نهایی بهبود بخشد.

مزایای استفاده از کمک فرایند همراه روان‌کننده

در فرآیند پردازش و قالب ‌گیری پی وی سی، افزودن مقدار کمی از این محصول نه تنها می‌تواند باعث نرم شدن مواد شود، بلکه اثر رهاسازی عالی فلز، سیالیت بهتر، افزایش چرخه تولید، بهبود کارایی تولید و بهبود سطح براقیت محصولات نهایی پی وی سی را نیز دارد. از کمک فرایند همراه روان کننده می توان به تنهایی استفاده کرد یا به همراه سایر افزودنی های فرآوری برای بهبود نرم شدن رزین پی وی سی افزود.

کاربرد کمک فرایند همراه روان‌کننده

این افزودنی را می توان برای تمام محصولات پی وی سی، از جمله، ورق پی وی سی، فیلم، بطری، پروفیل، لوله، اتصالات لوله، محصولات فوم پی وی سی، کفش، دمپایی و … استفاده کرد.

فعالان این صنایع می توانند برای استعلام قیمت کمک فرایند همراه روان کننده با شرکت پارس نسیم گیلان تماس حاصل فرمایید.

خرید و فروش کمک فرایند همراه روان‌کننده

شرکت پارس نسیم گیلان به عنوان یک شرکت پیشرو در زمینه واردات افزودنیهای پی وی سی، از جمله کمک فرایندهای همراه روان کننده (DL-175 و DL-101)، آماده ارائه خدمات به تولیدکنندگان عزیز می باشد. برای خرید و فروش کمک فرایند همراه روان کننده می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.