جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

روان کننده پلیمری

روان کننده پلیمری

شرکت پارس نسیم گیلان در سال ۱۳۹۲ به منظور تأمین مواد اولیه تولیدکنندگان صنایع پلیمری (انواع پلیمرهای مهندسی، افزودنی‌های PVC، تیتان و پیگمنت) تأسیس شد. این شرکت همواره درصدد است در کنار عرضه‌ی مداوم مواد اولیه با بالاترین کیفیت و نازل‌ترین قیمت، تولیدکنندگان را در بهینه‌سازی فرمولاسیون یاری نماید.

Lubricant-295x300

درباره روان کننده پلیمری بیشتر بدانید:

خرید روان کننده پلیمری از شرکت پارس نسیم گیلان
روان کننده (Lubricant) جزء ضروری فرمولاسیون محصولات پلاستیکی و PVC است. روان کننده ها به عنوان مواد افزودنی برای پلیمرها به حرکت یک جسم در عبور از جسم دیگر کمک می کنند. برای خرید روان کننده PVC، با قیمت مناسب با شرکت پارس نسیم گیلان تماس حاصل فرمایید. روان کننده ها در کنار خواص مطلوبی که به محصول می دهند، راندمان تولید را نیز افزایش می دهند. برای خرید روان کننده پلیمری مرغوب و استفاده از مزایای آن در جهت بهبود کیفیت محصول با شرکت پارس نسیم گیلان تماس حاصل فرمایید.

روان کننده پلیمری چیست؟
روان کننده ها معمولاً با تغییر ویسکوزیته مذاب عمل می کنند. نقش اصلی آنها کاهش اصطکاک، به حداقل رساندن سایش و جلوگیری از گرم شدن بیش از حد قطعات است. اما چسبیدن مذاب به ماشین آلات فراوری (پیچ، سیلندر و قالب) نیز می تواند سبب توقف عملیات باشد. مقدار کم روان کننده می تواند باعث تخریب و ویسکوزیته مذاب بالاتر شود، اما روان کننده زیاد می تواند باعث لغزش بیش از حد و کاهش خروجی شود. عدم تعادل روان کننده و تثبیت کننده می تواند سبب plate-out یا مهاجرت رنگدانه از مذاب شود. بنابراین، قبل از شروع فرمولاسیون، دانش عمیق در مورد روان کننده ها مهم است. با توجه به دستورالعمل و فرایند هر محصول، دز مصرف روان کننده پلیمری متفاوت است، ولی معمولاً در محدوده ۳-۵/۰ درصد از روان کننده پلیمری استفاده می شود. با خرید افزودنی روان کننده PVCاز شرکت پارس نسیم گیلان می توانید درباره دز مصرف روان کننده و انتخاب روان کننده مناسب مشورت بگیرید.

افزودنی روان کننده پلیمری

مزایای استفاده از روان کننده های پلیمری
افزودنی روان کننده پلیمری نقش اساسی در بهبود کیفیت محصول و راندمان تولید دارد. در ادامه با برخی از مزایای استفاده از روان کننده های پلیمری آشنا می شوید:

کاهش گرمای بیش از حد اصطکاکی موضعی
کاهش ویسکوزیته مذاب بدون تأثیر بر عملکرد محصول نهایی
خروجی بالاتر از طریق کاهش زمان چرخه
پراکندگی سریعتر و یکنواخت مواد افزودنی
کاهش چسبندگی بین مذاب و فلز
انواع روان کننده های پلیمری
بطور کلی افزودنی روان کننده پلیمری را بر اساس عملکرد می توان به دو دسته تقسیم کرد:

روان کننده داخلی
سبب کاهش نیروهای اصطکاک بین زنجیرهای پلیمر و کاهش ویسکوزیته می شوند. واکس پارافین و واکس پلی اتیلن از جمله روان کننده های داخلی هستند.

روان کننده خارجی
سبب کاهش چسبندگی و اصطکاک بین مذاب پلیمری و سطوح فلزی می شود. واکس پلی اتیلن اکسیدایز شده و واکس استر جزء روان کننده های خارجی به شمار می روند.

کاربرد روان کننده پلیمری در صنایع مختلف
صنعت پلاستیک و PVC بیشترین مصرف افزودنی روان کننده را در جهان دارد. در ادامه کاربرد روان کننده پلیمری در چند صنعت آورده شده است:

لوله و اتصالات
ورق
فیلم
قطعات الکتریکی و الکترونیکی
قطعات خودرو
و…

کاربرد روان کننده در صنعت

خرید و فروش روان کننده پلیمری از شرکت پارس نسیم گیلان
برای خرید و فروش روان کننده پلیمری و استفاده از خدمات پس از فروش آن با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. سایش و گرما در طول فرایند تولید محصول را نمی توان به طور کامل از بین برد، کاهش آنها به سطوح ناچیز یا قابل قبول برای حفظ عملکرد در محصولات شما تولیدکنندگان عزیز ضروری است. درنتیجه انتخاب و استفاده از روان کننده مناسب در اینجا نقش مهمی دارد. برای خرید روان کننده پلیمری و خرید روان کننده PVC با کیفیت و مقرون به صرفه و استعلام قیمت روان کننده پلیمری با شرکت پارس نسیم گیلان تماس حاصل فرمایید.

پارس نسیم گیلان

برای دریافت مشاوره و استعلام قیمت می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مشاوره و ثبت سفارش

محصولات پارس نسیم گیلان

مشاهده تمام محصولات پارس نسیم گیلان