جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

ایمپکت مدیفایر

ایمپکت مدیفایر

شرکت پارس نسیم گیلان در سال ۱۳۹۲ به منظور تأمین مواد اولیه تولیدکنندگان صنایع پلیمری (انواع پلیمرهای مهندسی، افزودنی‌های PVC، تیتان و پیگمنت) تأسیس شد. این شرکت همواره درصدد است در کنار عرضه‌ی مداوم مواد اولیه با بالاترین کیفیت و نازل‌ترین قیمت، تولیدکنندگان را در بهینه‌سازی فرمولاسیون یاری نماید.

تیتان R878

درباره ایمپکت مدیفایر بیشتر بدانید:

خرید ایمپکت مدیفایر از شرکت پارس نسیم گیلان
شرکت پارس نسیم گیلان فروشنده انواع ایمپکت مدیفایر، آماده تامین ایمپکت مدیفایرهای مورد نیاز تولیدکنندگان صنعت پلاستیک و PVC می باشد. برای خرید ایمپکت مدیفایر (اصلاح کننده ضربه) و اطلاع از قیمت، خواص و کاربرد این افزودنی مطلب زیر را تا انتها مطالعه نمایید. خرید گریدهای پرکاربرد ایمپکت مدیفایر با نازلترین قیمت در شرکت پارس نسیم گیلان انجام می شود.

ایمپکت مدیفایر Impact Modifierچیست؟
خرید و فروش اصلاح کننده ضربه در شرکت پارس نسیم گیلان انجام می شود.

اصلاح کننده های ضربه به مواد ترکیبی پلاستیکی اضافه می شوند تا دوام و چقرمگی انواع رزین های پلاستیکی را بهبود بخشند. اصلاح‌کننده‌های ضربه، شکنندگی ذاتی یا شکنندگی در دماهای زیر صفر، حساسیت به شکاف و رشد ترک را جبران می‌کنند. مقدار اصلاح کننده ضربه اضافه شده به سطح مقاومت ضربه مورد نیاز برای کاربردهای نهایی بستگی دارد. این مکانیسم معمولاً شامل وارد کردن یک جزء الاستومری یا لاستیکی است که می تواند انرژی ضربه را جذب کند یا آن را از بین ببرد.

خرید ایمپکت مدیفایر

خواص اصلاح کننده ضربه
علاوه بر عملکرد بهبود مقاومت ضربه، اصلاح کننده های ضربه می توانند به بهبود سایر ویژگی های مواد نیز کمک کنند، مانند:

ایجاد خواص کششی مطلوب
ایجاد مقاومت آب و هوا
فرایند پذیری بهتر
ایجاد براقیت
اشتعال پذیری
افزایش استحکام مذاب
کاهش Plate Out
و…

تولیدکنندگان برای بهره مندی از این خواص در محصولات خود و ارتقاء کیفیت محصولات می توانند با شرکت پارس نسیم گیلان به منظور خرید اصلاح کننده ضربه تماس بگیرند.

کاربرد ایمپکت مدیفایر
ایمپکت مدیفایر به منظور جلوگیری از شکست محصولات پلاستیکی و PVC در برابر ضربه استقاده می شود. به همین دلیل یک افزودنی مهم و پرکاربرد برای صنعت پلاستیک و PVC محسوب می شود. در ادامه کاربرد ایمپکت مدیفایر در چند صنعت مهم آورده شده است. فعالان این صنایع جهت خرید ایمپکت مدیفایر می توانند با شرکت پارس نسیم گیلان تماس حاصل فرمایند.

پروفیل درب و پنجره
لوله و اتصالات
لوله های آبیاری
ورق سبک و سنگین PVC
سیم و کابل
و…

روش های بهبود مقاومت در برابر ضربه
برای بهبود مقاومت در برابر ضربه، تولیدکنندگان اغلب از سه راه استفاده می کنند:

اصلاح کوپلیمر: بهبود در طول سنتز پلیمرهای مصنوعی انجام می شود. زنجیره ‌های کربنی طولانی یا مواد با پیوندهای اتری، ساختارهای مولکولی نرمی هستند که می‌توانند به زنجیره ‌های اصلی پلیمر متصل شوند و به طور موثر دمای Tg پلیمرهای پلاستیکی را کاهش دهند. با این کار مقاومت در برابر ضربه در دمای اتاق یا دمای پایین افزایش می یابد، اما مقاومت کششی و مدول پلاستیک را کم می شود.
آمیزه (ترکیب) پلیمری: افزودن اصلاح کننده ضربه به پلیمرهای پلاستیکی با مقاومت ضربه نامناسب و پراکنده کردن آن ها با اکسترودر دو مارپیچ انجام می شود. معمولاً لاستیک یا ترموپلاستیک الاستومر به عنوان اصلاح کننده ضربه انتخاب می شود. هنگامی که یک نیروی خارجی به محصول پلاستیکی وارد می شود، فرایند انتقال انرژی انجام می شود؛ بنابراین پلیمرهایی که توانایی جذب انرژی را دارند ضروری هستند. با توجه به قطبیت های مختلف مواد پلاستیکی، از ایمپکت مدیفایرهای متفاوت استفاده می شود. رایج ترین آن ها در بازار الاستومرهایی مانند POE، SEPS، MBS، EPDM هستند. یا با گرفت انیدرید مالئیک روی PP، POE، SEPS و EPDM سازگاری با پلیمرهای قطبی را افزایش می دهند.
افزودن الیاف شیشه:۰ الیاف شیشه معمولاً با سطح سیلان پوشش داده می شود تا نیروی پیوندی بین سطح الیاف شیشه و پلیمرهای پلاستیکی افزایش یابد. اگر نیروی اتصال خوب نباشد، دو سطح تماس هنگامی که توسط نیروهای خارجی کشیده می شوند از هم جدا می شوند و تقویت خود را از دست می دهند.
قیمت ایمپکت مدیفایر
استحکام ضربه یبه عنوان یک اندازه گیری ضروری برای این است که آیا محصول در هنگام افتادن روی زمین یا زمانی که نیروی خارجی به آن برخورد می کند می شکند یا خیر. بنابراین، اغلب هنگام انتخاب مواد پلاستیکی استفاده می شود. به طور کلی، بسته به محیط کار، شرایط مقاومت در برابر ضربه متفاوت برای دمای اتاق و دمای پایین وجود دارد. تولیدکنندگان می توانند با توجه به نیاز خود و پس از خواندن مطالب بالا جهت استعلام قیمت ایمپکت مدیفایر و خرید ایمپکت مدیفایر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایند.

خرید و فروش ایمپکت مدیفایر PVC از شرکت پارس نسیم گیلان
ایمپکت مدیفایرها اصلاح کننده ضربه محصولات PVC هستند که سختی را بهبود می دهند. خرید و فروش ایمپکت مدیفایر PVC از شرکت پارس نسیم گیلان پیشرو در زمینه واردات افزودنی‌های PVC انجام می‌شود. تولیدکنندگان محصولات PVC بعد از مطالعه سایت و کسب اطلاعات می‌توانند با کارشناسان ما جهت خرید ایمپکت مدیفایر PVC تماس حاصل فرمایند.

پارس نسیم گیلان

برای دریافت مشاوره و استعلام قیمت می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مشاوره و ثبت سفارش

محصولات پارس نسیم گیلان

مشاهده تمام محصولات پارس نسیم گیلان