جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

پیگمنت لاجورد

پیگمنت لاجورد

شرکت پارس نسیم گیلان در سال ۱۳۹۲ به منظور تأمین مواد اولیه تولیدکنندگان صنایع پلیمری (انواع پلیمرهای مهندسی، افزودنی‌های PVC، تیتان و پیگمنت) تأسیس شد. این شرکت همواره درصدد است در کنار عرضه‌ی مداوم مواد اولیه با بالاترین کیفیت و نازل‌ترین قیمت، تولیدکنندگان را در بهینه‌سازی فرمولاسیون یاری نماید.

پیگمنت آبی لاجورد

درباره پیگمنت لاجورد بیشتر بدانید:

خرید پیگمنت لاجورد از شرکت پارس نسیم گیلان
خرید پیگمنت لاجورد در شرکت پارس نسیم گیلان، فروشنده انواع تیتان و پیگمنت انجام می شود. برای خرید پیگمنت لاجورد با قیمت استثنایی با شرکت پارس نسیم گیلان تماس حاصل فرمایید. پیگمنت لاجورد به عنوان افزودنی رنگ زا برای ایجاد رنگ آبی لاجوردی در محصولات مختلف استفاده می شود. متن زیر را تا انتها مطالعه کنید تا از قیمت و کاربرد پیگمنت آبی لاجورد مطلع شوید.

پیگمنت آبی لاجورد چیست؟
پیگمنت لاجورد از لاجورد طبیعی ساخته می شود که آسیاب شده و ناخالصی های آن از بین رفته است. همچنین در صورت مخلوط شدن با آب یا حلال ها حل نمی شود و بافتی دانه دار و شن مانند دارد. برای استعلام قیمت لاجورد با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. رنگ سفید در محصولات بیشترین مصرف را دارد. در محصولات پلیمری و PVC برای رسیدن به رنگ سفید از پیگمنت تیتانیوم دی اکسید استفاده می شود. برای کارایی بهتر تیتان، افزودنی های دیگری نیز اضافه می شود. پیگمنت لاجورد یکی از افزودنی های بهبود دهنده رنگ سفید تیتان می باشد. پیگمنت آبی لاجورد به محصول ته رنگ آبی می دهد و با ایجاد خطای دید باعث سفیدتر دیده شدن محصول می شود. با توجه به توضیحات گفته شده، کاربرد پیگمنت لاجورد در محصولات پلاستیکی مشخص می شود.

پیگمنت لاجورد

مزایای محصولات پیگمنت لاجورد
مصرف لاجورد رنگ آبی مزایای زیادی به محصولات می دهد. در ادامه برخی از خواص پیگمنت لاجورد آورده شده است:

مقاومت دمایی بالا
پراکندگی آسان
سازگاری با تمام پلیمرها
پایداری حرارتی عالی
مقاومت عالی در برابر آب و هوایی
مقاومت در برابر قلیایی
مقاومت نوری عالی
ثبات ابعادی
غیر سمی
غیر مهاجر
کاربرد پیگمنت لاجورد در صنایع مختلف
کاربرد پیگمنت لاجورد در صنایع مختلف برای ایجاد رنگ های متفاوت بسیار حائز اهمیت است. با ترکیب پیگمنت آبی لاجورد با سایر پیگمنت ها یا مصرف مستقیم در محصولات، رنگ های جدیدی ایجاد می شود. در ادامه برخی از کاربردهای پیگمنت لاجورد در صنایع مختلف آورده شده است. فعالان این صنایع برای خرید پیگمنت لاجورد مقرون به صرفه و اطلاع از قیمت روز پیگمنت لاجورد می توانند با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایند.

پلیمر و پلاستیک
صنایع آرایشی و بهداشتی
کاغذ و چاپ و بسته بندی
چسب
رنگ و رزین
نساجی و چرم
و…..
قیمت پیگمنت لاجورد موجود در شرکت پارس نسیم گیلان
برای دریافت قیمت پیگمنت لاجورد میتوانید درخواست خود را از طریق فرم استعلام قیمت ثبت نمایید.
همچنین برای خرید پیگمنت لاجورد در کیسه های ۲۵ کیلوگرمی با مشاوران شرکت پارس نسیم گیلان تماس حاصل فرمایید.

پارس نسیم گیلان

برای دریافت مشاوره و استعلام قیمت می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مشاوره و ثبت سفارش

محصولات پارس نسیم گیلان

مشاهده تمام محصولات پارس نسیم گیلان