خرید هوستافرم fm090 با قیمت استثنایی و بدون واسطه در شرکت پارس نسیم گیلان انجام می شود. این گرید هوستافرم ، ترموپلاستیکی مهندسی، نیمه بلوری و با خواص فیزیکی و مکانیکی بالا است. عملکرد و خواص مطلوب fm090، این پلیمر را برای کاربردهای وسیعی به ویژه در صنعت خودروسازی ممتاز کرده است.

کاربرد هوستافرم fm090 در تولید قطعات خودرو

خواص فیزیکی و مکانیکی مطلوب پلی استال fm090، این پلیمر را کاندید مناسبی برای تولید قطعات خودرو نظیر چرخ دنده، بلبرینگ و سایر قطعات تزریقی خودرو کرده است.

کاربرد هوستافرم fm090

خواص هوستافرم fm090

در ادامه خواص مطلوب هوستافرم fm090 که دلیل محبوبیت این پلیمر شده است بررسی می شود:

جذب رطوبت کم هوستافرم fm090

مواد و پلیمرهایی که جذب رطوبت بالایی دارند، در مجاورت با رطوبت و حلال ها دچار تغییر در خواص و ابعاد می شوند. در قطعاتی که به ثبات ابعادی بالایی نیاز هست، استفاده از پلیمرهایی که جذب رطوبت کمی دارند، الزامی است. هوستافرم fm090، با درصد جذب آب 0/22 درصد مناسب استفاده در خودروسازی و قطعاتی است که در مجاورت رطوبت و بنزین قرار می گیرند.

استحکام کششی بالای هوستافرم fm090

استحکام کششی بالا سبب می شود که قطعه تحت بار و تنش اعمال شده به زودی دچار شکست نشود. در نتیجه برای قطعاتی که بصورت مدوام تحت بار قرار می گیرند استفاده از مواد و پلیمرهایی که استحکام کششی بالایی دارند، ضروری است. استحکام کششی هوستافرم  fm090 حدود  60/8 مگاپاسکال است در نتیجه گزینه مناسبی برای قطعات تزریقی خودرو که تحت بار زیادی هستند می باشد.

استحکام کششی بالای هوستافرم fm090

استحکام و مدول خمشی بالای پلی استال fm090

به منظور جلوگیری از تغییر شکل قطعات تحت بار خمشی، باید استحکام و مدول خمشی مواد سازنده محصول بالا باشد. استحکام و مدول خمشی پلی استال fm090 به ترتیب 93/2 و 2550 مگاپاسکال است. در نتیجه این پلیمر را برای فعالان خودروسازی جذاب کرده است.

سایر خواص  fm090

مطلوب بودن مقاومت ضربه، شرینکیج، دمای خمش بار (HDT) هوستافرم fm090 سبب شده است که این پلیمر از پلیمرهای مهندسی پرکاربرد در صنایع الکترونیکی و صنایع خودروسازی می شود. خرید هوستافرم fm090 بدون واسطه و با نازلترین قیمت در شرکت پارس نسیم گیلان انجام می شود.

برای اطلاع از قیمت محصولات پارس نسیم گیلان میتوانید از فرم استعلام قیمت استفاده نمایید.