تهران، میدان هفت تیر، ابتدای کریمخان زند، خیابان شهید حسینی، پلاک ۲۹

تحول صنعت خودروسازی با هوستافرم FM090

خرید هوستافرم FM090 با قیمت استثنایی و بدون واسطه در شرکت پارس نسیم گیلان انجام می‌شود. این گرید هوستافرم، ترموپلاستیکی مهندسی، نیمه بلوری و با خواص فیزیکی و مکانیکی بالاست. عملکرد و خواص مطلوب FM090، این پلیمر را برای کاربردهای وسیعی به‌ویژه در صنعت خودروسازی ممتاز کرده است.

کاربرد هوستافرم FM090 در تولید قطعات خودرو

خواص فیزیکی و مکانیکی مطلوب پلی استال FM090، این پلیمر را کاندید مناسبی برای تولید قطعات خودرو نظیر چرخ دنده، بلبرینگ و سایر قطعات تزریقی خودرو کرده است.

کاربرد هوستافرم fm090

خواص هوستافرم FM090

در ادامه خواص مطلوب پلی استال FM090 که دلیل محبوبیت این پلیمر هستند بررسی می‌شود:

جذب رطوبت کم هوستافرم FM090

مواد و پلیمرهایی که جذب رطوبت بالایی دارند، در مجاورت با رطوبت و حلال‌ها دچار تغییر در خواص و ابعاد می‌شوند. در قطعاتی که به ثبات ابعادی بالایی نیاز است، استفاده از پلیمرهایی که جذب رطوبت کمی دارند، الزامی است. هوستافرم FM090، با درصد جذب آب 0/22 درصد، مناسب استفاده در خودروسازی و قطعاتی است که در مجاورت رطوبت و بنزین قرار می‌گیرند.

استحکام کششی بالای هوستافرم FM090

استحکام کششی بالا سبب می‌شود که قطعه تحت بار و تنش اعمال شده به‌زودی دچار شکست نشود. در نتیجه برای قطعاتی که به‌صورت مدوام تحت بار قرار می‌گیرند استفاده از مواد و پلیمرهایی که استحکام کششی بالایی دارند، ضروری است. استحکام کششی پلی استال FM090 حدود 60/8 مگاپاسکال است در نتیجه گزینه‌ی مناسبی برای قطعات تزریقی خودرو است که تحت بار زیادی هستند.

استحکام کششی بالای هوستافرم fm090

استحکام و مدول خمشی بالای پلی استال FM090

به منظور جلوگیری از تغییر شکل قطعات تحت بار خمشی، باید استحکام و مدول خمشی مواد سازنده‌ی محصول بالا باشد. استحکام و مدول خمشی پلی استال FM090 به ترتیب 93/2 و 2550 مگاپاسکال است. در نتیجه این پلیمر، برای فعالان خودروسازی جذاب است.

سایر خواص FM090

مطلوب بودن مقاومت ضربه، شرینکیج، دمای خمش بار (HDT) FM090 سبب شده که این پلیمر از پلیمرهای مهندسی پرکاربرد در صنایع الکترونیکی و صنایع خودروسازی باشد. خرید هوستافرم FM090 بدون واسطه و با نازل‌ترین قیمت در شرکت پارس نسیم گیلان انجام می‌شود.

برای اطلاع از قیمت محصولات پارس نسیم گیلان می‌توانید از فرم استعلام قیمت استفاده نمایید یا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

نویسنده‌:

زهرا محسنیان

اشتراک‌گذاری:

مطالب مرتبط

یک پاسخ به “تحول صنعت خودروسازی با هوستافرم FM090”

  1. The blog is very professional and easy to read. That’s what I need. And many others.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *