امروزه لوله ها استفاده گسترده ای در زمینه های مختلف از انتقال آب آشامیدنی تا سیستم های پیشرفته آتش نشانی دارند. لوله های استفاده شده در کاربردهای لوله کشی باید ایمن و با دوام، مقرون به صرفه و قابل بازیافت باشند. لوله های PVC به دلیل داشتن ویژگی های ذکر شده بسیار محبوب و پر مصرف هستند. برای درک دلیل محبوبیت لوله های پی وی سی و سایر کاربردهای آن، متن زیر را تا انتها مطالعه کنید.

تولیدکنندگان لوله و اتصالات PVC می توانند برای خرید افزودنی های PVC با شرکت پارس نسیم گیلان تماس حاصل فرمایند.

لوله های PVC ایمن هستند

لوله PVC غیر سمی و ضد باکتری است و مقاومت بالایی در برابر خوردگی دارد. درنتیجه لوله های پی وی سی یک انتخاب مطمئن برای حمل و نقل آب آشامیدنی و مفید برای سلامت عمومی هستند.

لوله PVC ایمن

بادوام هستند

PVC در برابر هوا، پوسیدگی، خوردگی شیمیایی، ضربه و سایش مقاوم است. بنابراین انتخاب ارجح برای طیف وسیعی از مشتریان برای بسیاری از محصولات مختلف با عمر طولانی و در فضای باز است. سیستم لوله کشی PVC همچنین نسبت به سایر مواد، میزان شکست بسیار کمتری نشان می دهند. طول عمر مورد انتظار لوله پی وی سی برای لوله های زیرزمینی 100 سال یا بیشتر است.  اولین سیستم‌های لوله‌کشی پی وی سی بیش از 80 سال نصب شده اند و بیشتر آنها هنوز در حال استفاده هستند.

مقرون به صرفه هستند

به دلیل هزینه کمتر مواد، نصب، بهره برداری و نگهداری لوله، لوله های PVC مقرون به صرفه ترند. مقرون به صرفه بودن لوله های PVC، با دوام 100 ساله، طول عمر بالا و  نگهداری کم آن افزایش می یابد.

لوله PVC مقرون به صرفه

برای محیط زیست مناسب هستند

این لوله ها مزایای زیست محیطی واضحی نسبت به سایر مواد مرسوم دارند. از آنجایی که PVC پلیمری کم کربن است، لوله های پی وی سی به انرژی کمتر و منابع کمتری برای تولید نیاز دارند. به دلیل سبکی PVC، لوله های پی وی سی وزن کمی دارند، درنتیجه انرژی کمتری هنگام حمل و نقل مصرف می شود. علاوه بر این، سطح فوق العاده صاف لوله های PVC هزینه های پمپاژ و مصرف انرژی را کاهش می دهد و اتصالات بدون نشتی آنها اتلاف آب را از بین می برد. این هم برای محیط زیست و هم برای قبض آب و برق خوب است.

لوله PVC مناسب محیط زیست

قابل بازیافت هستند

لوله های پی وی سی به راحتی قابل بازیافت هستند و می توانند چندین بار بدون از دست دادن خواص فنی خود بازیافت شوند. این قابلیت علاوه بر مفید بودن برذای محیط زیست، مقرون به صرفه هست. سالانه 75000 تن پی وی سی بازیافتی به طور ایمن در لوله های جدید استفاده می شود.

خرید افزودنی های لوله  PVC در شرکت پارس نسیم گیلان

موارد ذکر شده در بالا گویای علت مصرف گسترده لوله PVC در کاربردهای لوله کشی مختلف است. برای بهبود کیفیت لوله PVC ، از انواع افزودنی در کامپاند PVC استفاده می شود. افزودنی ها برای بهبود توانایی فرآیند یا بهبود عملکرد محصول اضافه می شوند. برای خرید افزودنی های PVC با شرکت پارس نسیم گیلان، پیشرو در زمینه واردات افزودنی های PVC تماس حاصل فرمایید.

شمار میتوانید برای استعلام قیمت محصولات پارس نسیم گیلان از فرم استعلام قیمت استفاده کرده یا با مشاورا ما تماس حاصل فرمایید.